Macbook Pro неймовірно повільний / млявий


2

У мене в середині 2012 року 15-дюймовий MacBook Pro під керуванням OS X (Yosemite) 10.10.2. Він має 2,6 ГГц Intel Core i7, 8 ГБ оперативної пам’яті та жорсткий диск 750 ГБ.

За останні кілька тижнів це стало неймовірно повільним, до того, що прості дії, такі як натискання на піктограму в доці, спричинили появу прядки. Наскільки я можу сказати, нічого значного не змінилося за той час, коли ця поведінка почалася.

У «Моніторі активності» нічого незвичайного не показано: використання процесора низьке, а вільної пам’яті понад 6 Гб, без заміни.

Деякі приклади ступеня повільності:

 • Прокручування сторінки по вже завантаженій сторінці в Chrome - Спінінг на 30 секунд
 • Клацання в текстовому полі на Github в Chrome - 34 секунди нічого не відбувається
 • Оновлення сторінки в Opera - спінінг на 27 секунд
 • Відкриття календаря з док-станції - 70 секунд для відкриття календаря, візуальних відгуків немає
 • Клацнувши, щоб зосередити документ із відкритими сторінками - 21 секунда нічого не відбувається
 • Відкриття налаштувань системи та натискання клавіатури - спінінг на 30 секунд
 • Клацнувши по меню Файл у Finder - Спінінг-колесо протягом 23 секунд
 • Підведення пальцями на трекпаді трьома пальцями (показати Mission Control) - Нічого не відбувається за 12 секунд
 • Переміщення курсору вниз по одній лінії в vim- Спінінг на 12 секунд

Я спробував таке:

 • Вимкнення та знову ввімкнення
 • Переконайтесь, що все актуально
 • Виконання ремонту диска
 • Скидання SMC
 • Скидання PRAM

Чи є ще щось, що я можу спробувати це виправити?

Редагувати: Неймовірно, що я якось не думав перевіряти журнали. Це показує таке повідомлення, яке регулярно виникає. Чи означає це, що мій жорсткий диск пошкоджений, незважаючи на те, що відновлення диска стверджувало, що виправили будь-які проблеми?

kernel: CoreStorageGroup::completeIORequest - error 0xe00002ca detected for LVG "Macintosh HD" (C9D97BC3-3A2E-405E-BE14-0E9B3FAD7A0D), pv 90103BF0-50B3-455D-947E-A020BC46F680, near LV byte offset = 161931108352.
kernel: disk1: I/O error.

Будь ласка, опублікуйте характеристики вашого Mac (встановлена ​​оперативна пам'ять), опублікуйте скріншоти Monitor Monitor (CPU / RAM), можливо пов’язані записи файлів журналу (Console) та перевірте / var / vm
klanomath

Питання оновлено. Не можу повірити, що забув подивитися на колоди.
DanielGibbs

Звичайний ремонт диска не виправляє пошкоджені блоки та інші помилки, пов'язані з обладнанням (пошкоджені контролери / кабелі тощо). Тому перевірте стан SMART - можливо, вам доведеться конфігурувати / встановити smartmontools . Напевно, це хоча б 1 поганий блок.
кланомат

Тривалий тест smartmontools повідомив про стан, Completed: read failureтому, схоже, у мене на диску є погані сектори. Спасибі за вашу допомогу.
DanielGibbs

1
Ви можете стерти hdd для відображення поганих секторів. Краще замініть його новим
кланомат

Відповіді:


1

Не витрачайте ні секунди, тому що ваш жорсткий диск напевно страждає від кількох поганих секторів. У мене була така ж проблема, після двох днів роботи з дуже повільним Mac він не зміг завантажитися, і мені довелося регенерувати погані сектори HDD, використовуючи програмне забезпечення, наявне на ринку. Дійсно трудомістка та ризикована процедура, якщо ваші дані на жорсткому диску є важливими.


0
 1. Можливо, ви хочете надати Onyx віджимання: http://www.titanium.free.fr/onyx.html

 2. Скидання SMC: вимкніть Mac і натисніть ⇧ + Ctrl + ⌥ + кнопку живлення протягом 5 секунд

 3. Скидання PRAM: вимкніть Mac, увімкніть mac і натисніть press + ⌥ + P + R. Ви почуєте звуковий сигнал запуску, і перезавантаження почнеться знову. Зачекайте, поки ви почуєте трепет запуску, і тоді нехай ваш комп'ютер завантажиться.

Не впевнений, чи це вирішить вашу проблему, але це стандартні кроки налагодження.

ОНОВЛЕННЯ: якщо ваш жорсткий диск порушено, зробіть резервну копію якомога швидше, якщо у вас його ще немає. Купіть новий жорсткий привід, налаштуйте його та обміняйте.

TechToolPro може допомогти, але це програмне забезпечення так само дороге, як і новий жорсткий диск, якщо ви не купуєте SSD.


Ви читали питання? Я вже спробував скинути SMC та PRAM.
DanielGibbs

1
Так ви спробували Онікс? Або TechToolPro? Як склалася резервна ситуація? Як зазначали інші, доки цей потенційно пошкоджений жорсткий диск все ще працює, я використовував кожну секунду для захисту своїх даних та підготовки замінника.
foss

0

Для мене я вважав, що проблема - League of Legends XD. Я не точно впевнений, чому, але я пам’ятаю, що в програмі був файл під назвою Kernel ... Але як тільки я видалив гру ... проблема з бумом була вирішена і помилка зникла. Мені потрібен час, щоб розібратися в проблемі, сподіваюся, я це допоміг деяким із вас із тією ж проблемою.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.