TextMate 2 змінив іконки файлів?


2

Кілька днів тому я встановив текстовий редактор TextMate 2 . Я помітив, що іконки моїх .h і .m файлів, створених у Xcode, були змінені на нові. Як і скріншот нижче, де одночасно відображаються нові піктограми (наприклад, AppDelegate.h) і піктограми за промовчанням (ViewController.h). Я не впевнений, що це TextMate, який викликав цю проблему, тому що якщо я right-click -> get info на новій піктограмі, він показуватиме типовий. Моє питання полягає в тому, як відновити піктограму файлу до пошуку за замовчуванням? Дякую.

enter image description here

Відповіді:


3

Що ви бачите - це мініатюри попереднього перегляду QuickLook: якщо ви уважно подивитеся на знімок екрана, ви побачите, що кожна «ікона» показує початок вмісту файлу. Ви правильні, це пов'язано з тим, що ви встановили TextMate 2, який забезпечує потужне розширення QuickLook для файлів вихідного коду (спробуйте вибрати один з файлів у Finder і натиснути на пробіл). Значок оригінального файлу не змінюється цим, отже, той факт, що він з'являється в "Get Info".

Що стосується того, що деякі файли все ще відображають піктограму оригінального файлу: у моєму спостереженні, схоже, є помилка в способі Yosemite Finder, який обробляє створення мініатюр QuickLook - деякі файли час від часу будуть пропущені.

Якщо потрібно вимкнути плагін QuickLook у програмі TextMate, це відповідь повинна допомогти.


Дякуємо, що повідомили мені це про QuickLook. Тоді я знаходжу цю відповідь вирішує мою проблему. Подивитися apple.stackexchange.com/questions/128516/…
WangYudong

Добре знати :). Я додав посилання на свою відповідь.
kopischke
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.