Як прийняти ліцензію Xcode?


41

Я хочу встановити панель інструментів на основі С на програмне забезпечення MATLAB. Для цього мені потрібно встановити компілятор GCC. Я думаю, я це вже зробив. І у мене теж Xcode.

Щоб налаштувати панель інструментів, мені потрібно записати mex -setup;у вікно команди MATLAB. Я отримую таке попередження і не знаю, як його вирішити:

Попередження: Xcode встановлений, але його ліцензія не була прийнята. Запустіть Xcode і прийміть його ліцензійну угоду.

Помилка використання mex
Не знайдено підтримуваного компілятора чи SDK. Щоб отримати варіанти, відвідайте http://www.mathworks.com/support/compilers/R2014a/maci64 .


Яка версія Xcode тут відтворюється? Що створюють OS X? Ви обидва з магазину додатків Mac?
bmike

Відповіді:


76

У Терміналі:

sudo xcodebuild -license

Котрий повинен переглядати / приймати його від імені всіх облікових записів на цьому Mac.

В останніх версіях Xcode ви можете прийняти його за один крок:

sudo xcodebuild -license accept

1
Запуск xcodebuild -licenseз командного рядка (без судо) призводить до помилки Agreeing to the Xcode/iOS license requires admin privileges, please re-run as root via sudo., тому я думаю, що судо потрібен.
DW

6
В останніх версіях XCode ви також можете використовувати, sudo xcodebuild -license acceptщоб уникнути ручного введення.
Охад Шнайдер

2
@OhadSchneider Дякую за пораду. Мені цікаво, якою метою це служить, юридично. Не те, що люди насправді читають ToS, але XCode, що має щось, де можна налаштувати сценарій, щоб сліпо прийняти юридичну угоду, дає відчуття, що було б важко реально виконувати умови в суді.
Ендрю Текен

на це слід прийняти відповідь.
алекс сірий

1
Отже, відповідь на вищесказане, оскільки є помилка переповнення стека, яка заважає мені редагувати, що Xcode -license accept не надсилає жодних мережевих пакетів, а замість цього змінює файл на диску. Можливо, вам доведеться зайти на developer.apple.com/account і прийняти його там. Тоді вам потрібно буде перезапустити Xcode, оскільки він не може визначити це рішення бічного каналу. Цей танець, наповнений помилками, був би веселим, якби мені не знадобилося більше години, щоб зрозуміти його.
kristopolous

10

Щоб прийняти ліцензійну угоду, потрібно один раз запустити / відкрити Xcode . Найпростіший спосіб запуску програми - натискання на піктограму Spotlight у верхньому правому куті та просто введіть її назву.


1
Я вже його відкрив. Але я нічого не питав. :( Я теж створив проект. @Patrix
Electricman

1
@Electricman Якщо ви відкриєте термінал і введете ці дві команди, які результати ви? sudo xcode-select -rі sudo xcode-select --install(і якщо там сказано, що слід запустити оновлення програмного забезпечення, перевірте, чи немає оновлених Xcode оновлень зsudo softwareupdate -l
bmike

Я написав, sudo xcode-select -rі sudo xcode-select --installз'явилося вікно, яке говорить the xcode selected command requires the command line developer tools. would u like to install the tools nowз трьома кнопками, включаючи, не зараз, отримати xcode та встановити. Отже, я вибрав встановити Xcode і прийняв ліцензію, а потім ще одне відкрите в коробці програмне забезпечення пошуку, яке говорить, що не можу встановити програмне забезпечення, якщо воно наразі недоступне на сервері оновлення програмного забезпечення. що я повинен зробити? @bmike Також sudo softwareupdate -lне показує нічого про потреби в xcode для оновлень
Electricman

1
@Electricman Незнайко - цим комп’ютером керує корпоративний ІТ-відділ? Чи є ваш реєстраційний користувач користувачем адміністратора? Якщо так, я б створив новий тестовий обліковий запис адміністратора і повторно запустив команди Xcode - це може бути просто ваш користувач, або дозволи незвичні. Важко сказати, не сідаючи за цей комп’ютер. Команди повинні отримати всі необхідні вам дозволи. Найгірший випадок, встановіть усі оновлення та повторіть спробу з новим користувачем.
bmike

Це користувач адміністратора. Я створив новий обліковий запис адміністратора, але також отримав іншу помилку. дуже погана ситуація @bmike
Electricman


0

Якщо у вас не встановлено XCode, ви можете завантажити його з Apple Developer або App Store.

Мені довелося зробити Clover-Space, введіть xcode (який підтягнув XCode-Beta) і натисніть Clover-Enter, щоб відкрити розташування файлу. Я виявив, що мій XCode все ще знаходився в папці "Завантаження".

Тож я перетягнув / скинув його на папку «Програми», потім побіг: Завантажте Xcode або перемістіть його у папку «Applications». Потім відкрийте термінал і запустіть обидві ці команди. Один за одним.

sudo xcode-select -s /Applications/Xcode-Beta.app/Contents/Developer

sudo xcodebuild -license

Потім пробел донизу та введіть "погодитися"


bret7600, якщо ви хочете відповісти своєю відповіддю, створіть нову відповідь. Ви повністю зняли всю точку моєї відповіді. Якщо ви хочете відредагувати чиюсь відповідь, додайте чіткість. Не переписуйте всю справу.
Суамер

Я припускаю, що [Apple Developer] [1] повинен бути посиланням?
tubedogg

@tubedogg Спасибі, напевно, відключились у редагуванні.
Суамер

0

Ви повинні прийняти ліцензію XCode. Якщо у вас не встановлено XCode / не потрібна програма, ви можете просто встановити інструменти для розробників, які також завершать ліцензійну угоду:

# Install Command Line Tools
xcode-select --install

# Enable command line tools
sudo xcode-select --switch /Library/Developer/CommandLineTools

Джерело: https://github.com/nodejs/node-gyp/isissue/569

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.