Усі мої повідомлення iMessages було видалено


0

Мій IPod Touch закінчився батареї і помер на короткий час. Коли я знову ввімкнув його, і він знову ввімкнувся, всі мої розмови на iMessage було видалено. Я все ще маю контакти, але всі мої тексти та повідомлення пропали. Чому це сталося і чи є спосіб повернути мої повідомлення?


Відновити з резервної копії
Tetsujin

Відповіді:


-1

Там (на жаль) немає можливого способу повернути повідомлення. Причина в тому, ймовірно, тому, що ваш iPod був пошкоджений або не в актуальному стані. Просто зв’яжіться з магазином яблук і перетворіть ваш Pod в, і вони повинні дати заміну під час перевірки вірусу. Іншою причиною може бути те, що хтось надіслав пошкоджене зображення, довгий текст або вірусний текст, коли телефон вимкнено. Оновіть iPhone (оновлення програмного забезпечення), і це ніколи не повториться.


Укажіть джерело своїх претензій. Наскільки мені відомо, iMessages зберігаються на серверах iCloud. Які віруси існують для iPod?
n1000
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.