Проблеми з установкою silverlight


0

Я намагаюся встановити silverlight в Mac Pro (сітківка) з Yosemite bat я не можу. Я встановлюю de пакет, він каже правильно встановлений, але коли я намагаюся запустити netflix він запитав мене знову, щоб встановити Silverlight. може бути проблема з Rosetta, але я не знаю, як видалити Rosetta.

Оцініть будь-яку допомогу


Ми потребуватимемо більше деталей .. & amp; Більш точна інформація - Macintosh pro retina мав OS 10.7, коли нова, яка не включає, ні підтримує Rosetta. Ніколи не було "сітківки Mac Pro"
Tetsujin

Відповіді:


1

Я мав цю проблему ще деякий час назад. Те, що було запропоновано і працювало для мене, було повне видалення Silverlight, перезавантаження та переустановлення. Можливо, вам доведеться вручну видалити файли Silverlight.

Ось хороше пояснення проблеми та спосіб її виправлення: http://answers.microsoft.com/en-us/mac/forum/macoffice2011-macother/netflix-silverlight-mac-problem-installation-says/0b71af78-cb94-46e3-9629-f97c8dda1361

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.