IMac мого колеги підключається до мого MacBook Pro через Bluetooth без моєї згоди та змінює речі!


9

Отже, я б використовував Magic TrackPad або слухав музику через навушники Bluetooth, і раптом курсор миші почав стрибати, або аудіо Bluetooth почне розбиватися, і саме тоді я знаю, що мої колеги iMac підключились до мого комп'ютера. Я переходжу до меню Bluetooth і відключаю його. Трохи або деякий час він знову підключається ...

Ніхто не знає, як і чому це відбувається.

Може хтось, будь ласка, скаже мені, що відбувається і як це зупинити?

О, я забув згадати, інший наш колега також скаржиться на цей особливий iMac підключення до свого MacBook Pro.

Оновлення : одразу після публікації цього сталося, і я зробив знімок екрана. Ось

проблема

Винуватець Махмуда 27 iMac .

Ще одне оновлення : 27 iMac Махмуда не відображається у списку парних пристроїв

проблема


відключити / видалити Махмуд
Ruskes

@Buscar 웃 див. Друге оновлення, будь ласка.
МК Сафі

добре, це ваш BT-спільний доступ у налаштуваннях спільного доступу P
Ruskes

@Buscar 웃 Так, обмін BT вимкнено.
МК Сафі

У мене є ця сама проблема, і це мене зводить з розуму ... ноутбук колеги постійно підключається до мого комп'ютера, і коли він це ненадовго відключає мою BT мишу / клавіатуру.
Гектор Вільяреаль

Відповіді:


3

У мене була точно така ж проблема, і винуватцем цього було додаток, яке я встановив під назвою MacID, версія 1.1. Я видалив MacID, і проблема пішла, але нібито ви можете оновити його і вирішити проблему

Довідка: https://discussions.apple.com/thread/6702053?tstart=0


2

Що станеться, коли в меню Bluetooth виберіть 27 iMac Махмуда? Чи відображається це "Підключення до мережі" чи "Відключення від неї" чи щось інше?

Я б сказав, що iMac Махмуда створений для спільного доступу до Інтернету через Bluetooth, що, ймовірно, також пояснить, чому він не відображається у списку пристроїв Bluetooth. Спробуйте заглянути в розділі «Мережа» у налаштуваннях системи та побачити, чи з’являється там Bluetooth PAN Якщо так, натисніть на нього, і я думаю, що він відобразить Махамуда 27 iMac у списку пристроїв.

Щоб вимкнути це, в iMac Махмуда перейдіть до системних налаштувань> Спільний доступ, натисніть на Інтернет-обмін ліворуч, а потім зніміть прапорець (щоб повністю відключити спільний доступ) або поруч із пунктом "До комп'ютерів, що використовують:", зніміть прапорець поруч до Bluetooth PAN. Якщо Махмуд не бажає цього відключати, на ВАШІй комп’ютері ви можете перейти до системних налаштувань> Мережа, натисніть Bluetooth PAN зліва та натисніть знак мінус у нижній частині списку.


27 iMac Mahmoud не відображається ніде в Bluetooth PAN i.imgur.com/ohbz4lj.png У будь-якому разі я видалив Bluetooth PAN зі своєї мережі, оскільки я ніколи не використовую її.
МК Сафі

О, і щоб відповісти на перше запитання, коли 27 iMac Махмуда підключений до мого комп'ютера через Bluetooth, єдиний варіант у меню - "Відключити".
МК Сафі

1
Я не впевнений, хто це проголосував. Це не вирішує проблему.
МК Сафі

1

Коли пристрій Bluetooth підключено, натисніть клавішу ALT / OPTION і натисніть значок Bluetooth. Коли ви виберете пристрій у списку, ви побачите опцію Видалити, яка повинна припинитися, якщо в майбутньому не буде з'єднатися.

введіть тут опис зображення


У мене ця проблема, і для Mac не існує можливості видалення, лише для миші / клавіатури.
мгмоль

1
Насправді я кілька разів намагався її видалити, вона не спрацьовує.
Ітачі

0

Я зіткнувся з тією ж ситуацією і виявив, що мій колега використовує додаток Notifyr ( http://www.getnotifyr.com/ ), який працює за допомогою Bluetooth-з'єднання. Я попросив його припинити користуватися додатком, здається, що проблема вирішена за ці два дні.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.