Способи пошуку повідомлень із заблокованої контактної інформації


4

Чи є спосіб або способи отримання iMessages або текстових повідомлень, надісланих мені за допомогою номера чи адреси електронної пошти, які я заблокував на моєму iPhone 6?


idk напевно, але все, що я прочитав про блокування iPhone, скаже мені, що повідомлення ніколи не зберігалися взагалі.
Tetsujin

Ну, мені цікаво, що навіть ніколи не повідомляють, або повідомляють, що заблокований контакт викликав & amp; залишивши голосову пошту, особа, яка заблокувала контактну інформацію (з моїм iPhone 6), може сказати, що контакт дійсно називається & amp; залишив голосову пошту, але тільки якщо / коли вони переходять на екран VM і переглядають нижче "Видалені повідомлення", де є вибір "Заблоковані повідомлення". Я figured це було варте вистрілене у просячому !!
bohochik13

не впевнений, чому vm також не заблокований, але сам блок для голосових дзвінків просто "не відповідає" відправляючи його на vm постачальника, якщо увімкнено - так само, як натискання будь-якої апаратної кнопки, поки він дзвонить.
Tetsujin

Щоб прочитати повідомлення в блоці, у вікні Повідомлення натисніть ▼ & gt; Блок
Buscar웃

Насправді це не зовсім так. Коли заблокований контакт "дзвонить", він дзвонить лише один раз, а потім підказує, що номер недоступний з можливістю залишити vm. Хоча я розумію, що це в основному те, що ви тільки що сказали, відмінність полягає в тому, що, за бажанням, заблокований контакт може обійти заблокований ряд різних способів, зокрема, щоб побачити, якщо вони були заблоковані в / к, якщо вони це роблять, якщо голосова пошта встановлюється для того, щоб зробити це з усіма або деякими його викликами, вони отримають інший результат, наприклад, кілька кілець, перш ніж перейти до vm або до чогось іншого.
bohochik13

Відповіді:


1

Заблоковані текстові повідомлення не зберігаються. Таким чином, ви не можете перейти до старих текстових повідомлень.


0

Торкніться піктограми телефону. Потім торкніться піктограми голосової пошти. Перейдіть до самого дна, і якщо хтось залишив голосову пошту, коли номер був заблокований, він буде відображатися під блокуванням, і ви зможете відтворити їх.


IP запитує про текстові повідомлення та повідомлення iMessages, а не про голосові повідомлення. Але зручна порада.
bjbk

0

Якщо у вас MacBook (у мене є MacBook Air), ви можете легко визначити, чи хтось заблокував вас. За допомогою нової служби iMessage кожен повідомлення відображається як "доставлено" (заблоковано або розблоковано), однак, якщо ваш MacBook Air синхронізується з вашим iPhone, ні побачити надіслане сповіщення про те саме повідомлення, яке відображає ваш iPhone як "доставлений".


-1

Якщо вас заблокували, телефон буде дзвонити один раз, а потім перейти безпосередньо до голосової пошти або він перейде безпосередньо до голосової пошти без дзвінка. Текстове повідомлення відображатиметься як доставлене, але людина його ніколи не побачить. Якщо поруч з ним є один зелений галочка, це означає, що ви були заблоковані.


1
На що ви маєте на увазі «єдиний зелений клік»? Ви заплутали iMessage та іншу послугу обміну повідомленнями?
grg
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.