Назва машини підказки терміналу Mac стає "bogon" після використання traceroute


4

Я вчора робив тест на прослідкування, і сьогодні моїм користувачем терміналу Mac стає запит

`bogon:~ myUserName$`

Також коли я роблю traceroute на зразок:

traceroute www.google.com

він зупиняється на цьому журналі:

bogon (192.168.0.1)  1.158 ms  0.908 ms  0.746 ms

192.168.0.1це адреса мого бездротового маршрутизатора. Я все ще можу шукати Інтернет.


як довго у вас це працює?
Ruskes

@Buscar 웃 Я не впевнений.
Дуейн

добре, я щойно це зробив, і через 3 хвилини або близько 13 кроків він зупиняється, але це не змінює моє ідентифікатор комп'ютера
Ruskes

@Dwayne bogon - це ваше (помилкове?) Ім’я машини, а не ваше ім’я користувача.
кланомат

@klanomath Ви маєте рацію, ця частина - це ім'я машини, і я ніколи не змінював свого імені машини. Також це бог, може це означає болото?
Дуейн

Відповіді:


2

Деяким пошуком я знайшов рішення цієї проблеми.

По-перше, змініть DNS-адресу у ваших мережних конфігураціях на кращу, як-от 8.8.8.8 google. По-друге, запустіть sudo hostname theMachineNameYouWantу терміналі.

Причина для цього:

Вони кажуть, що під час пошуку / зворотного пошуку DNS сервер DNS може надати вашому пристрою ім'я хоста, цю функцію слід вимкнути для загальнодоступних серверів DNS, але я не знаю, чому DNS-сервер мого локального провайдера має це на.

Оскільки моя машина використовує маршрутизатор, тому у неї є такий IP, як 192.168.0.x в локальній мережі, я не знаю чому, але при використанні traceroute цей IP буде відправлений на DNS-сервер для зворотного пошуку, і оскільки він є Зарезервована IP-адреса, DNS-сервер повертає ім'я хоста як bogon , таким чином, змінює ім'я хоста моєї машини.

То що таке бого? Bogon означає тип IP-адрес, які не повинні відображатися в трасе, як зарезервована IP-адреса.

bogon на wikipedia .


Я рекомендую змінити настройки DNS на маршрутизаторі, щоб використовувати щось інше, ніж сервери DNS вашого провайдера. У них працює неправильно налаштований DNS, і хто знає, що це означає, що вони роблять з DNS. Поганий ISP, поганий.
Ян Ч.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.