Повністю видаліть додаток iOS та всі пов’язані дані


10

Фон

Я серверний розробник, який працює над API для програми iOS. Час від часу, коли ми перебуваємо в процесі розвитку (коли ми змінюємо великі зміни в базі даних), ми скидаємо наш сервер. Цей процес очищає всі дані на сервері для члена, включаючи будь-які маркери пристроїв додатків, які використовуються для push-сповіщень.

Проблема

У той же час, коли я скидав базу даних сервера, я намагався видалити додаток і видалити будь-які пов’язані дані програми. Я сподівався, що якби я це зробив наступного разу, коли я встановив додаток, це було б так, як це було вперше завантаження знову. Це не працює.

Як я це роблю:

Я перепробував кроки, перелічені на наступному веб- сайті https://developer.apple.com/library/ios/recipes/xcode_help-devices_organizer/articles/remove_app_from_device.html .

Я також спробував видалити через телефон:

У розділі Налаштування> Загальні> Використання> Зберігання> Керування сховищем. Я натискав додаток, а потім натискав Видалити додаток;

У розділі Налаштування> Загальні> Використання> ICLOUD> Керування сховищем. Я натискав на поточному пристрої, потім вибирав додаток і вимикав резервну копію та видаляв.

Я сподівався, що це видалить усі дані, так що коли я перевстановлююсь через Xcode або Test Flight App, додаток запуститься так само, як перший користувач. Однак цього не відбувається. Додаток як і раніше пам’ятає деякі налаштування, зокрема, він вважає, що я вже надіслав маркер свого пристрою, і не запропонує мені знову це зробити.

Питання

Як мені видалити додаток із пристрою, щоб видалити всі дані програми, і наступного разу, коли я перевстановлююсь, я розглядаюсь як новий користувач?


3
Ви скинули пристрій (натисніть і потримайте «Додому» та «Сон», поки не з’явиться логотип Apple) між видаленням програми та перевстановленням? Дані програми не справді видаляються, поки пристрій не буде скинуто, і якщо ви перевстановите додаток до цього, воно повторно використає старі дані.
tubedogg

Так, це, здається, допомагає у більшості налаштувань (Not PUSH Notifications). Я також повинен був переконатися, що я вийшов із програми або інформація про сеанс буде зберігатися в брелоку. У мене все ще виникають проблеми з налаштуваннями push-сповіщення, незалежно від того, що я роблю, я не можу змусити програму думати, що я новий користувач, і запропонував мені надіслати ідентифікатор пристрою на наш сервер.
Леві Путна

2
@tubedogg, Скинути пристрій? Хіба це не видалить би все? Як можна було б видалити лише додаток та його дані?
Pacerier

Я впевнений, що @tubedogg запропонував перезапустити операційну систему на iPhone.
Гогович

1
@tubegodd Це не перезавантаження, це просто перезавантаження iPhone.
Тодд
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.