TextEdit перетворив HTML-файл у RTF під час відкриття - як скасувати? [дублікат]


0

На це питання вже є відповідь тут:

Я був на Mac без встановленого текстового редактора в простому тексті, і мені потрібно було дуже швидко змінити файл HTML, збережений на спільному диску. Я відкрив її в TextEdit, встановив її "Звичайний текст" у налаштуваннях (які не мали ефекту), натиснув Формат> Зробити звичайний текст, натисніть скасувати, оскільки це не допомогло, потім я закрив TextEdit без збереження .

Це дало деяке попередження про неможливість зберігання попередніх версій файлу, оскільки спільний диск не підтримує цього, і не вийшов, поки я не вибрав "добре". Я думав, що це буде добре, оскільки я не врятував жодних змін.

Десь уздовж лінії TextEdit непомітно видалив вихідний HTML-файл і створив RTF-версію . Ця небажана дата створення RTF була приблизно з часу, коли я її відкрив.

У кошику нічого немає, і я спробував "Повернутися до" в TextEdit (немає попередніх версій).

Чи можу я щось зробити, щоб повернути оригінальний файл назад?

Операційна система - 10.9.5, якщо це доречно.

Відповіді:


1

TextEdit - це звичайний текстовий редактор, перед тим, як відкрити файл, спочатку встановіть налаштування " Формату " звичайний текст .

На жаль, автоматичне збереження має свої недоліки, і якщо у вас немає належної резервної копії файлу, я б сказав, що вам не пощастило, оскільки файл був збережений у томі, який не міг зберігати версії файлу.


Отже, було б автоматично зберегти, що видалило файл HTML? : - / thata дуже агресивне автозбереження
user568458

Я не впевнений, що автоматичне збереження стало причиною вашої проблеми, однак суть полягає в тому, що якщо ви відкриєте файл з місця, яке не підтримує постійне зберігання версій, і у вас немає іншої належної резервної копії, тоді це справжня проблема.
користувач3439894
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.