Як підключити MacBook на основі USB-C до дисплея Thunderbolt?


27

З огляду на новий 12 "Retina MacBook не має Thunderbolt і тільки має порт USB-C, як підключити його до існуючого дисплей Thunderbolt?


Це, по суті, особливий випадок із цього загального питання: apple.stackexchange.com/q/20313
bmike

@bmike: Здається, це невід'ємний випадок від питання, яке ви цитуєте ... Це питання стосується міні-портів miniDisplay, у нових 12-МБ цього порту немає. У ньому є тільки USB-C.
Брайан П

@BryanP ідея полягає у тому, що вам потрібен порт грому для підключення до екрану Thunderbolt. Немає адаптерів для імпровізації громових болтів з будь-якого іншого джерела.
bmike

Я не можу опублікувати відповідь (захищене запитання), але це має спрацювати: apple.com/shop/product/MMEL2/…
TimH

Мені цікаво, чи цей ключ також надає нову програму macbook pro, надсилаючи відео, USB та Ethernet. Це було б дивовижно.
Франсіско Гутьеррес

Відповіді:


6

Як вже сказав @Kevin McKenzie, і просто розширити його.

В даний час немає адаптера для USB-C до Thunderbolt.

Ось цитата з http://9to5mac.com/2015/03/09/apples-12-macbook-gets-new-usb-c-power-vga-usb-and-hdmi-adapters/

Thunderbolt Gen 1 і 2 не підтримує USB 3.1, Type C або навіть 3.0 для цього питання. Адаптер не вирішив би цю проблему. Однак Apple випускає Thunderbolt 3 пізніше в 2015 році. Він ще не готовий, оскільки він розроблений разом з Intel, і тепер функціональність Gen 3 прив'язана до мікросхем Skylake - що незабаром замінить Бродвелл. Я знаю. Ви думаєте: "Але Бродвелл просто вийшов!" Це правда, але тільки через затримки. Тепер вам може бути цікаво, як новий MacBook без порту Thunderbolt або мікросхема Skylake підтримуватиме дисплей Thunderbolt.

Ну, коротше кажучи, це не буде. Тобто, якщо Apple не випустить оновлення мікропрограмного забезпечення для своїх кабелів Thunderbolt. Що вони не хочуть. Тож воно, ймовірно, не підтримає. З огляду на останній раз, коли вони його оновлювали, я думаю, що ми побачимо оновлення на WWDC, з самим USB-портом на порту.


2
Ця відповідь невірна. Thunderbolt більшість ПОСЛІДНО підтримує USB3. У мене є перехідник з Kanex тут: kanex.com/article/thunderbolt-adapters (проголосувало -1)
Янн

2
@Jann Ви зрозуміли це неправильно. На новому Macbook немає виходу Thunderbolt, він має тільки порт USB-C. Тож вам знадобиться адаптер USB-C до Thunderbolt. Дякую за голос у будь-якому випадку.
Ruskes

Мій коментар був у відповідь на "Thunderbolt Gen 1 і 2 з цього приводу не підтримує USB 3.1, Type C або навіть 3.0. Адаптер не вирішив би цю проблему". .. Thunderbolt підтримує USB 3.0 - за допомогою адаптерів USB-C не може (зараз) підтримувати громовий зв'язок.
Янн

3

Зараз ви цього не робите. Дисплей Thunderbolt вимагає підключення Thunderbolt як вхід, і хоча Apple вчора оголосила про деякі ключі USB-C, жоден з них не був USB-C до Thunderbolt. У майбутньому вони можуть щось випустити, або третя сторона може або скоро випустить заміну дисплея Thunderbolt, який також підтримує вхід через USB-C.


MacBook 12 "в середині 2015 року може підтримувати зовнішню роздільну здатність до 4 К. Адаптер HDMI підтримує лише 1080p. Отже, дисплей або адаптер USB Type-C буде єдиним способом. Можна сподіватися, що незабаром Apple випустить нові екрани 4K. Або, можливо, Apple чекає, коли інші виробники запропонують 4K USB Type-C. Дисплей
Gawin

Я також підозрюю, що нові кінодисплеї будуть 5 кб, щоб відповідати новим iMacs. Це схоже на поточний, новий MacBook призначений для використання в першу чергу через портативне обслуговування з деякою підтримкою зовнішнього дисплея. Новіші 15 "моделі, швидше за все, будуть" класом робочих станцій "пізніше цього року
lipum123483

Ні. У MacBook просто немає грому. Зміни повинні відбутися на стороні дисплея - на дисплеї Thunderbolt потрібно буде перевірити та підтримувати обидва виходи DisplayPort / HDMI, які MacBook може надати або підтримувати Thunderbolt, якщо це джерело.
bmike

3

Якщо ви перейдете до технічних характеристик, дисплей Thunderbolt, згідно з даними iFixit, технічно є монітором DisplayPort, внутрішньо з'єднаним з док-станцією Thunderbolt з виходом DisplayPort, а внутрішній з'єднання DisplayPort насправді відривається від складання док-станції як кабель Mini DisplayPort (! )

Тож якщо ви досить сміливі, щоб дати монітору зламати, за допомогою швидкого буріння на шасі та подовжувальний кабель Mini DisplayPort ви можете фактично від'єднати дисплей від внутрішньої док-станції та використовувати його як окремий дисплей та використовувати док-станцію частина машини самостійно. Потворний злом і, мабуть, не вартий цього, оскільки Apple вже в минулому мав Mini DisplayPort + USB Cinema Display.

Використовуючи один із цього та сторонній USB типу C до USB + Mini DisplayPort + Power адаптер, ви можете фактично використовувати цей кінематографічний дисплей останнього покоління на вашому MacBook.


Це призведе до виникнення грози, але, як ви кажете, дуже ризиковано. +1 - єдине життєздатне рішення, навіть якщо це більшість випадків.
bmike

@bmike Однак кінодисплей останнього покоління насправді краще відповідає ролі. З Skylake та Thunderbolt-3-over-USB-C все може змінитися кардинально. На жаль, я не збираюся виходити за межі Ivy Bridge завдяки Apple, що більше не освіжає моделі MacBook Pro і Retina, що не є Retina, більше не відповідають моїй філософії тривалого вдосконалення, і я повинен продовжувати розвивати свої одиниці Sandy Bridge i7 та Ivy Bridge i5.
Макшон Чан

Я люблю цю відповідь. Більшість людей краще продавати дисплей Thunderbolt і вибирати той, який приймає HDMI / DP або чекає оновлення Apple на моніторах цієї осені або наступної весни.
bmike

0

Якщо ваш дисплей Thunderbolt, він не працюватиме, навіть якщо ви належним чином підключите його до сигналу mini-DisplayPort.

Якщо у вас дисплей DisplayPort, ви можете змусити працювати так:

Щоб зробити цю роботу, вам потрібні три елементи.

Це дозволяє лише дисплею працювати, і вам потрібно буде підключити USB, щоб отримати динаміки та функції камери.


А як щодо чоловічого кабелю HDMI до Mini DisplayPort чоловічого кабелю, до жіночого та жіночого міні-адаптера DisplayPort (доступний на ebay), а потім підключіть кабель Mini DisplayPort від яблучного дисплея до нього. Це би спрацювало?
маль

Звичайно - HDMI -> DP - це зазвичай активний адаптер на 130 доларів . В основному це спеціалізований GPU для перетворення сигналів. DP вбудовує HDMI, але не навпаки, тому дешевий пасивний адаптер не працюватиме, @malhal
bmike

-1

Apple, безумовно, незабаром з'явиться дисплей USB-C. Дисплей забезпечив би USB2.0, Ethernet, firewire, thunderbolt і т. Д. Кікером є те, що дисплей також міг заряджати ноутбук через кабель USB-C. Таким чином, ви в основному отримуєте док-станцію на дисплеї з одним підключенням до USB-C. Дуже гладкий, навіть якщо Монітор у 2 рази більше, ніж має бути. = (


Я займаюся цим. Сором нічого не було оголошено на WWDC. Можливо, USB-C-дисплей бажано подумати.
Джейсон Р. Кумбс

У Apple вже є один: Кінематограф останнього покоління. З'єднайте це з третьою стороною USB Type-C на mDP + USB + адаптер живлення, і ви готові йти.
Макшон Чан

-7

Чи може це бути рішенням підключити новий MacBook до дисплея Thunderbolt?

Використовуючи наступні адаптери (та кабель Ethernet):

введіть тут опис зображення


3
Дисплей грому додає функціональність Ethernet для комп'ютерів над громом. Він не використовується як інтерфейс відображення.
Олександр - Відновіть Моніку

Я думаю, що це теж занадто дороге рішення ...
k1r8r0wn

3
@kirbrown - це не рішення
Олександр - Відновіть Моніку

1
Дуже креативний. Це зламає мене!
Адріан Гунаван

2
Хто витратив час на створення цієї діаграми
j_mcnally
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.