Звуковий вхід MBP 15 "дуже погана якість


0

Аудіозапис мого MBP 15 "2011 року є досить поганим, незалежно від того ambient noise reduction, перевірено чи ні.

Я спробував всі налаштування звуку з панелі управління, але не можу це зробити добре.

Для того, щоб сказати вам, яка якість звуку за допомогою слів: Якщо я здійснюю звуковий дзвінок, інша людина мене не чує добре, і мені доведеться встановити верхній рівень, щоб мене зрозуміти. Якщо я щось набрав на клавіатурі, то каллі моментально глухі.

Тож звуки вентилятора та клавіатури дуже голосні, тоді як мій голос досить низький. Як я можу (спробувати) це виправити?


1
Чи раніше ваш мікрофон справно працював? Схоже, є щось механічне, що перешкоджає руху вашого мікрофона, це можливо?
CousinCocaine

@CousinCocaine ти маєш на увазі, як трохи пилу на мембрані?
Томас Аюб

1
Так, пил чи якийсь бруд. Спробуйте зовнішній мікрофон, щоб підтвердити, що ваша апаратура зламана.
CousinCocaine

Відповіді:


1

Мій контрольний список складеться із забезпечення того, щоб мікрофон не був покритий пилом / частинками, спробуйте скористатися програмним забезпеченням для звукозапису, щоб переконатися, що це не проблема із програмним забезпеченням для голосового чату, і використовуйте зовнішній мікрофон, щоб переконатися, що це не ' t проблема з самою системою. Одне з проблем, що стосуються 15 "MBP 2011, полягає в тому, що мікрофон насправді знаходиться біля лівої решітки динаміків, тому якщо ви працюєте з більш інтенсивним програмним забезпеченням, яке запустить ваш вентилятор, у голосового чату можуть виникнути проблеми із шумом вентилятора. Введення тексту також спричинить шум на мікрофоні, тим більше на лівій стороні клавіатури. Це специфічна проблема дизайну з 2011 MBP 15 ", і це відзначається користувачами на численних форумах Apple. Переконайтесь, що решітки мікрофона / динаміка чисті, це може допомогти забезпечити чіткість звуку; проте введення тексту завжди чутиметься на мікрофоні.


Навіть при 2000 об / хв (міні-швидкість вентилятора) я чую цей шум, очищаю мембрану мікрофона, вона все ще є. Я думаю, що мікрофон мертвий: /
Thomas Ayoub
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.