Як додати підпис до зображення в Сторінках


20

Як створити підпис до зображення в Сторінках? У Word це легко, ви просто клацніть правою кнопкою миші на зображення та "Вставити підпис ...", але я не можу знайти жодного способу це зробити на Сторінках?

Ви можете встановити "Опис" на зображенні, однак це впливає лише на голосовий зв'язок, що я ціную! Але я також хочу, щоб можливість переміщати зображення і це надписи разом.

Я використовую сторінки 5.5.2, я розумію, що це простіше в Сторінках '09, але у мене більше немає такої версії ...

Редагувати: Єдиний метод, який я виявив, що розпливчато працює, - це створити нове текстове поле, вручну зробити текстове поле такого ж розміру, як зображення, та текст, встановити стиль абзацу в підписі і, нарешті , згрупувати зображення та текстове поле разом, щоб вони розглядалися як одиниця. Я сподіваюся, що існує простіший спосіб, який я просто якось пропустив!


Як правило, ви просто введете підпис під зображенням і
накресліть

@sdmeyers Проблема з цим полягає в тому, що тоді мені доводиться підтримувати розташування підпису та розташування зображення окремо, навіть у міру того, щоб вони залишалися на одній сторінці. Ще гірше, якщо у мене є два зображення в рядку, то центрирування підписів під кожним зображенням майже неможливо.
Пол Вагленд

Чому негативний голос?
Пол Вагленд

2
Вставка> Текстове поле. У інспекторі обертання встановіть значення Плаваючий. Введіть текст. Відрегулюйте положення. Виберіть і фото, і текстове поле, а потім "Впорядкувати"> "Група".
Ruskes

@Buscar 웃 дякую. Це те, що я оновив у редагуванні, я сподівався на простіший метод, який моя дитина може зробити легко, але цей процес насправді не такий.
Пол Вагленд

Відповіді:


19

Не існує автоматичного способу додавання підпису.

  • Якщо ваше зображення є вбудованим, додайте текст нижче, використовуючи стиль тексту підпису.
  • Якщо ваше зображення плаває, вам потрібно буде додати текстове поле під зображенням. Ви можете згрупувати їх, якщо хочете.

Не відповідь, яку я хотів, але боюся, що це буде найкраще, що я отримаю! 😄
Пол Вагленд

2
Зробивши перше, встановіть зображення як заповнювача, а потім просто командуйте + D, щоб дублювати додаткові дані. Форматування буде застосовано.
bjbk

13

Я часто роблю таблицю з двома рядами. Вставте зображення у верхню клітинку, поставте підпис у комірці нижче та видаліть межі. Фігура масштабується з розміром комірки, а підпис переміщується з текстом. Однак я не можу цього робити на сторінках iCloud, тому якщо ви збираєтесь назад і назад за допомогою редагування iCloud, групування об'єктів здається більш надійним.


1
Основна проблема з цим полягає в тому, що якщо у вас є таблиця посилань на зображення, використовуючи рядок таблиці, вона не відображається на ній.
Лечучіко

2

Я знайшов спосіб додати мітку таблиці в Інспекторі для інших, хто, можливо, дивиться на те, як додати підпис. Клацніть на «Таблиця» в «Інспектор», а в розділі «Футер колонтитулу» виберіть «Мітка таблиці».

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.