У якого MacBook немає шанувальників?


10

Я хочу придбати MacBook Pro (13 "), але хочу, щоб це було якомога тихіше. Отже, який MacBook Pro не має вентилятора? Лише процесор Gen-5 Broadwell?


10
Будучи продуктами Apple, усі MacBooks мають велику кількість шалених шанувальників. ;)
Багатий

Відповіді:


30

Нещодавно анонсований екран сітківки MacBook, розміром 12 дюймів (на початку 2015 року), стане першим вентилятором MacBook, коли він надійде у продаж.

У MacBook Air (11 "і 13") і MacBook Pro 13 "є один вентилятор, у MacBook Pro 15" два.


6
ось це, але більшість часу ти не почуєш нічого від цих шанувальників
Ласло

4
Влітку при високому використанні процесора ви їх обов'язково почуєте.
Матьє Ріглер

4
У мене вже було літо з ним, і це було цілком для мене. Якщо я хочу почути шанувальників, мені просто потрібно запустити Youtube в Chrome, інакше його мовчать.
Ласло

Подивіться відео, і почуєте.
laike9m

1

Як заявив Матьє, єдиною моделлю без вентилятора є новий MacBook 12 ".

Хороша новина полягає в тому, що в новітньому MacBook Pro Retina (13-дюймовий, початок 2015 року) є лише один вентилятор, який увімкнено лише під навантаженням. Я граю з цією машиною кілька днів (максимум з i7 CPU), і більшість часу вентилятор становить 0 об / хв . (у моїй 15 "моделі вони лише сповільнилися, у 13" повністю вимкнено)

Вам також сподобається нова Trackpad, оскільки в налаштуваннях ви можете зробити її більш цілком налаштованою Click pressureна Light. Тож найголосніше - це клавіатура. (але більш точно, ніж на 15-дюймовій моделі - менше ключів для подорожей)


0

Нещодавно оголошений MacBook не має фанатів. На всі інші MacBooks, наскільки мені відомо, є шанувальник.


Хто спростував це? Це була цілком коректна відповідь.
Омар N
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.