Використання 45 Вт адаптера живлення з MacBook Pro Retina 15


3

Мені хотілося б знати, чи зможу я використовувати 45Вт адаптер живлення MagSafe у своєму MacBook Pro Retina 15 з адаптером MagSafe до MagSafe 2.

Я зазвичай використовую оригінальний (85Вт MagSafe 2 адаптер живлення), але я просто хочу знати, що комп'ютер буде заряджатися правильно і що акумулятор не буде пошкоджений.

Відповіді:


2

Це зарядить. Однак це буде робити дуже повільно.


погодьтеся - насправді він може не відставати, якщо машина використовується у великому користуванні.
Tetsujin

корисний лише для ночівлі
Ruskes

Інша річ, яку слід пам’ятати, буде тепло - я використовував зарядний пристрій для мого 13-дюймового MacBook з моїм 15 Мб - він працює, але стає дуже теплим. Я підозрюю, що це також зменшить термін служби зарядного пристрою.
agentroadkill

1

Я використовував адаптер живлення MacBook Air 45W з моїм MacBook Pro Retina 15 ", і він відмінно працює. Зарядка займає трохи більше часу, ніж у оригінального адаптера живлення. Я рекомендую адаптер потужністю 45 Вт для подорожей.


1

Я використовую оригінальний яблучний зарядний пристрій на 45 Вт від мого старого MB Air з адаптером magsafe 2 на моєму MBP 2016, і я не мав жодних проблем протягом останніх 2,5 років.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.