Як я можу запобігти зміні імені хоста?


1

Коли я завантажую один з наших комп'ютерів, він отримує статичну DHCP-адресу, яка вказана в нашій DNS як client1.domain.com тощо. Ім'я хоста встановлюється автоматично від зворотного DNS під час завантаження, і все працює добре. Але через деякий час я бачу, що комп'ютер змінює ім'я хоста на Users-MacBook-Pro.local.

Наша система залежить від того, що на комп’ютерах є статичне ім'я хоста, тому я хочу завадити комп'ютеру змінити його сам. Він працює, якщо я встановив його вручну за допомогою "scutil", але я просто хотів би "заблокувати" ім'я хоста до того, яке він отримує з DNS.

Чи є такий спосіб досягти цього?

Ми використовуємо OS X 10.9.5


1
Так, я це знаю. Але йдеться про написання кількох речей. У нас є близько 100 Macs, і всі вони мають правильне ім'я хоста під час завантаження. Саме тоді я хотів би просто заблокувати поточне ім'я хоста.
Фредрік Дернебо

це все AFP чи у вас є суміш SMB?
Tetsujin

Немає спільного доступу до файлів. Наша система залежить від імен хостів, щоб мати можливість виштовхувати оновлення через Puppet. Коли ім'я хоста змінюється, сертифікат більше не дійсний, доки ви не перезавантажите або не встановите ім'я хоста вручну через scutil.
Фредрік Дернебо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.