Як виправити звітність iPhone 5S про надмірний простір, який використовується для Photo Library?


10

У мене iPhone 5S під керуванням iOS 8.1.3. Я видалив усі фотографії з телефону (тобто рулон камери порожній). Однак у розділі Налаштування -> Загальне -> Використання -> Керування сховищем він повідомляє, що 1,9 Гб все ще використовується для фотографій та камери. Зокрема, під цим повідомленням повідомляється, що для бібліотеки фотографій використовується 1,9 Гб (який нібито порожній). Це великий фрагмент пам’яті на моєму 16 ГБ телефоні!

Я спробував виконати заводський скидання телефону та відновлення резервного копіювання, без ефекту; він все ще повідомляє про надмірне використання пам’яті. Я перевірив:

  • Фотобібліотека (і нещодавно видалена) порожня.

  • Фотопотік не ввімкнено.

  • iCloud "Фотографії" не ввімкнено.

  • Не ввімкнено спільний доступ до фотографій.

Чи варто ще щось переглянути, щоб визначити, чому повідомляється про неправильну кількість використання?


Ви перевіряли нещодавно видалене? Видалені будуть сидіти там протягом місяця, якщо ви не спустошите його вручну.
Tetsujin

1
@Tetsujin: Дякую за ідею. Я мав намір поставити це у своєму питанні; Я там перевірив і вручну все промив.
Джейсон R

Це відбувається на моєму телефоні та телефоні моєї дружини. У мене ще немає рішення. Я зняв кожну фотографію та відео з телефону за допомогою iPhoto (який ненавиджу), а потім видалив усі фотографії. Потім я видалив будь-яку папку, яка існувала, навіть якщо в ній було 0 фотографій. У мене все ще використовується 2,3 ГБ і на телефоні немає фотографій, які я бачу.
GregB

@Tetsujin, Де "Нещодавно видалено"?
Pacerier

@Pacerier - остання папка в альбомах
Tetsujin

Відповіді:


7

мабуть, "нещодавно видалена" -функція в iOS8 порушена. Видалені фотографії не зникають через 30 днів, вони просто приховані на вашому пристрої. Використовуване сховище не є "фантомним використанням", оскільки фотографії все ще зберігаються безпечно. Найпростішим короткостроковим рішенням є повернення дати по телефону щомісяця (до випуску iOS8), і видалені фотографії з’являться знову в папці «нещодавно видалене». Там ви можете їх вручну та назавжди видалити.

Якщо ви регулярно видаляєте всі "нещодавно видалені" зображення, ваше сховище не засмічується.

Якщо ви хочете отримати огляд фотографій на своєму iphone, просто завантажте iexplorer. Там ви побачите їх усіх, навіть тих, яких ви не бачите на своєму iphone.

Ось запис у блозі про проблему: https://blog.tmoehle.de/ios-photo-problem/

Ура,


1
Чудово, це спрацювало чудово! Сподіваємось, Apple вирішить цю помилку.
Джейсон Р.

2

Існує помилка, коли нещодавно видалені не містять усіх видалених фотографій. Вирішення проблеми полягає в тому, щоб повернути годинник назад: https://discussions.apple.com/docs/DOC-8281

Ви також можете перевірити додаток Повідомлення, де можна сховати багато вкладених фотографій. Для кожного потоку торкніться деталей, прокрутіть униз до вкладених файлів, довго торкніться (натисніть і утримуйте) одну з них, торкніться кнопки Додатково… в меню редагування, потім ви можете вибрати фотографії та видалити їх.


0

Ця проблема виникла і на iOS 13.1, після створення резервної копії та видалення всіх моїх фотографій (не в iCloud). Проблема вирішила зміну дати на кілька днів тому та відновлення дати на правильну.


-1

Хоча це дратує те, що його повідомлено неправильно, я думаю, що якщо б дійсно потрібен простір для інших даних, телефон повинен потім перезаписати так звану "бібліотеку фотографій" і дозволити використовувати цю пам'ять


2
На жаль, це не робить. Телефон поводиться так, ніби фактично використовується фантомний простір, повідомляючи, що немає місця для зберігання, якщо решта місця використовується.
Джейсон R

-1

У мене була така ж проблема і знайшли це відео на YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=8WT3Z0Hals4

це допомогло;)

Це фактично ваші видалити фотографії.

У деяких фотографіях iPhone не видаляються самі, вам потрібно буде видалити d, а потім вручну, змінивши налаштування дати ...


Хоча це посилання може відповісти на питання, краще включити сюди суттєві частини відповіді та надати посилання для довідки. Відповіді лише на посилання можуть стати недійсними, якщо пов’язана сторінка зміниться.
гр

@grgarside я дав ідею проїзду, чому це трапляється;) ..... це через помилку в iOS ... просто потрібно обманути та видалити ці фотографії, змінивши налаштування дати;) і немає потреби в цьому голосувати. Ви можете попросити мене ... Я ВІДПОВІДЮ ВІДПОВІСТЬ НА
ЛІТІ
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.