Показати каталоги UNIX у Finder?


0

Я хочу знати, як відображати каталоги UNIX (/ usr, / etc, / dev, ...) у Finder, але не всі файли, що починаються з '.' (В основному все, що ви бачите, коли ви ls /)

Все, що я знайшов на ньому, застаріло і не працює на OS X 10.10.


Ви повинні були перерахувати те, що ви спробували! Ви намагалися використовувати chflagsкоманду? man chflagsВведіть термінал і натисніть Enter, щоб побачити його управління.
користувач3439894

@ user3439894 Так, я спробував, chflags nohidden /usrале він нічого не робить, я також спробував, defaults write com.apple.finder AppleShowAllFiles YESале це показує все, включаючи файли, що починаються з '.'
wumbo

Добре, я зробив деякі випробування під OS X Yosemite і chflagsкоманда робить роботу на /usr, /etcпроте він НЕ працює на /dev. На даний момент я не пробував інших нормально прихованих каталогів. Незважаючи на те, що у мене є обхід, я хотів би знати, чому ви хочете викрити ці об'єкти, які зазвичай приховані з поважних причин, і чи всі це приховані каталоги чи лише деякі з них, і якщо тільки деякі з них, то які?
користувач3439894

@ user3439894 Ти маєш рацію, це працює. Виходить Finder вийшов занадто далеко на сторінку, і мені довелося прокручувати вниз ... Я просто хочу мати можливість шукати бібліотеки, файли заголовків тощо, як можна в Linux
wumbo
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.