Запобігання попереднім переглядам значків в мережевих томах


1

Будь-хто, хто намагався підключитися до віддаленого диска з великою кількістю зображень або фільмів на ньому, знає, що Finder просто падає на частини, коли ви це робите, оскільки це забиває сервер із запитами генерувати всі попередні перегляди, як правило, пригнічуючи з'єднання в угоду .

Я можу створити .DS_Store файли в певних папках на записуваних дисках, щоб вимкнути попередній перегляд піктограм, але це не допоможе з дисками лише для читання, або з новими папками, які не містять файл.

Чи є інший спосіб запобігти попередньому перегляду значків для всього тома, не вимикаючи їх на локальному комп'ютері? Я маю на увазі, навіть якщо "віддалений" диск є NAS на гігабітній мережі, ці попередні перегляди просто не роблять зручності.


Це не реальна відповідь на ваше запитання - я впевнений, що ви не можете мати його в обох напрямках - але ви можете обійти його, підключившись до спільної мережі за допомогою SMB. Підтримка попереднього перегляду піктограм немає, IIRC.
Harv

На жаль, це не здається більше вірним; Mavericks зробив SMB2 типовим (якщо доступно), і він, здається, справляється з переглядом піктограм просто чудово (насправді він обробляє багато речей, включаючи файлові ярлики та інші речі, які я не очікував). Так і хороші і погані в цьому випадку =)
Haravikk
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.