Додаток для повідомлень MacOS не надсилатиметься на телефони, що не належать Apple


1

На своєму mac я раніше міг надсилати на інші мобільні пристрої з свого iMessage, але тепер він не надсилатиметься на телефонні номери. Він надсилає на iMessages та електронні листи, але не номери телефонів, які не належать до iOS.

Я спробував видалити обліковий запис iCloud зі свого Mac та повторно увімкнути його.

Я теж робив те ж саме на своєму телефоні.

Ім’я все ще виділяється червоним кольором

Відповіді:


2

Просте виправлення першої спроби для червоного імені над панеллю iMessage - це натиснути його та передібрати правильний тип контакту / номер / адресу електронної пошти - навіть якщо він такий, як поточний верхній рядок, виберіть його ще раз із нижнього списку.

Навіть якщо номер не може прийняти «блакитні» iMessages, система змусить спробувати ще раз.

Також
переконайтеся, що ви включили переадресацію текстових повідомлень у налаштуваннях повідомлень на телефоні. Скидання може вимкнути це.

Для отримання додаткових варіантів спробуйте https://support.apple.com/en-us/HT204270
або http://www.macrumors.com/2014/11/06/text-messages-phone-calls-on-your-mac /


спробував перед тим, як відправити повідомлення ... може допомогти комусь іншому, хоча
завдано

ах, кк - можливо, спробуйте підключити "вимкнути його та повернути знову" - вийдіть та поверніться назад. (вибачте, мені завжди вдавалося з цим підходом знову повторюватись, тому я трохи не з ідеї)
Tetsujin

1
Google знайшов support.apple.com/en-us/HT204270 та macrumors.com/2014/11/06/text-messages-phone-calls-on-your-mac, але це випадковість
Tetsujin

Так, я теж спробував це ... щойно знайшов виправлення ... помилка-початківець, коли я скинув телефон, я не
ввімкнув

1
Якщо правильність - це дешево, тоді ви
коштуєте

2

Я просто перемикаю перемикач у налаштуваннях iMessage для iphone, в iMessage


Не впевнений, чому це було знято. Це було рішенням для мене. Якщо ви користуєтесь декількома SIM-картами (наприклад, пов’язуйте кілька телефонних номерів / SIM-карт із вашим обліковим записом iCloud - виїжджайте за межі країни), потрібно повернути свій домашній телефон з iCloud, коли ви повернетесь додому. Найпростіший ват для цього - перейти до налаштувань iPhone та відключити та повторно включити Повідомлення. Після цього ви побачите спливаючі вікна на своєму Mac про вхід із своїм домашнім номером телефону. Натисніть кнопку ОК. Після цього мої повідомлення з Messages на моєму Mac знову почали працювати.
Брендон Кодер

Погоджено, мій випадок використання досить специфічний, але я думаю, що це підкреслює першопричину - iCloud не синхронізований з вашим iPhone / Mac. Скидання повідомлень на вашому iPhone поверне iCloud синхронізовано з вашим мобільним пристроєм та вашим Mac.
Брендон Кодер

1

У мене була схожа проблема, хоча мені вже не вдалося надсилати на будь-який інший пристрій (iMessage або не для Apple). Як і у кількох інших, тут виявилося, що пересилання текстових повідомлень було відключено. Я не пам'ятаю, щоб вимкнути його, або я забув, що я зробив, або він був скинутий під час оновлення.

Виберіть Налаштування> Повідомлення> Пересилання текстових повідомлень . Виберіть mac або iPad, а потім введіть числовий код, який ваш телефон надсилає цьому пристрою.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.