Розділ на зовнішньому жорсткому диску не відображається в Finder


1

Мій зовнішній жорсткий диск розділений на три частини - але я чомусь змусив одну з частин відійти / перестати показуватися у Finder. Я запустив набір рекомендованих команд у терміналі, і ось що я придумав:

Вид терміналу:

"Резервна копія перезавантаження Rachel" - це те, що я намагаюсь знову з’явитись у Finder / бути відновленим. Будь-яка порада? Disk Utility каже, що він встановлений, і він, схоже, не позначений прихованим. Я не впевнений, що я з цим зробив.


Ви бачите свій розділ Disk Utility?
Туан Ань Хоанг-Ву

Я згоден. Навіть побіг "перевірити диск", і він сказав, що "звук здається нормальним".
Рейчел

Ви можете cdувійти RachelReboot Backup? Цей розділ є власником root, а не ти, як інші 2.
Tuan Anh Hoang-Vu

Як би я спробував це зробити? вибачте, я трохи неграмотний комп’ютер. Але я швидко навчаюся :)
Рейчел

Виконуючи цю команду: cd /Volumes/RachelReboot*(в кінці команди є зірочка)
Туан Ань Хоанг-Ву

Відповіді:


1

Onyx пропонує можливість приховування та виявлення файлів, папок та томів. Вам потрібно вибрати розділ «Утиліти», а потім «Видимість». Це може допомогти у вирішенні питання про видимість. Якщо ви зможете відновити видимість, ви повинні мати змогу вибрати змонтований том і відобразити його інформацію (команда + i), а потім поставте галочку "Ігнорувати право власності на цей том".

Ви також можете спробувати увійти як Root і побачити, чи дає це видимість вашого відсутнього розділу.

Дійсно важливий біт спочатку, оскільки користувач Root маєте змогу видаляти файли, які приховуються / захищаються за звичайних обставин - будьте обережні, перш ніж видаляти або переміщувати що-небудь, оскільки ви могли б зробити вашу систему непридатною .

Якщо це не виходить, ви дозволяєте кореневому доступу до облікового запису за допомогою утиліти Directory. Це можна знайти в System / Library / CoreServices або System / Library / CoreServices / Applications, залежно від вашої ОС.

Спочатку вам потрібно "Клацнути замок, щоб внести зміни". Потім у меню Правка виберіть "Увімкнути кореневого користувача". Вам буде запропоновано створити пароль для акаунта Root. Після цього ви можете вийти з власного облікового запису.

Тепер увійдіть із корінним ім’ям користувача та паролем, який ви тільки що створили.

Пам’ятайте, що як користувач Root, у вас зараз є можливість зламати все, якщо ви недбалі - тому витрачайте свій час, робіть те, що вам потрібно зробити, а потім виходите з системи, як тільки закінчите.

Ви повинні мати змогу відразу побачити, чи є у вас видимість вашої неправдивої частини. Сподіваємось, ви це зробите. Якщо так, подивіться, чи отримаєте ви на сторінці інформації (команда + i) опцію "Ігнорувати право власності на цей том". Якщо це так, поставте галочку. Якщо ні, то ви можете спробувати пропозицію hvtuananh змінити власність за допомогою команди sudo chown RachelNicholsIII:staff /Volumes/RachelReboot Backup.

Якщо щось із цього допомагає, тоді вийдіть із системи та поверніться до свого звичайного облікового запису, а потім вимкніть кореневий обліковий запис, скориставшись опцією в утиліті Directory, як зазначено раніше.

Ще раз будьте уважні, що ви робите під час входу в систему як Корінь!


1
Гаразд, завантажили Onyx і запустили видимість у Utilities. У ньому немає проблем з пошуком накопичувача і, здається, запускає процес ... але коли шукач відкриється, його все одно немає. Grr З термінальних команд здається, що ROOT зараз є власником диска замість мене - це проблема? Якщо так, будь-які думки про те, як це виправити?
Рейчел

0

Символ втечі зворотного косу потрібен під час введення імені гучності (який містить пробіл) у терміналі. Я маю на увазі, що ваш диск називається

"RachelReboot Backup"  

Отже, нам потрібен \пробіл посередині імені.

Відкрийте свій термінал і введіть:

sudo chown -R `whoami` /Volumes/RachelReboot\ Backup
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.