SSD та PPC з Leopard 10.5.8


0

Чотириядерний КПК G5 з SSD в ньому. Чи варто продовжувати шукати програмне забезпечення "обрізка"? Здається, це не існує. Чи має в архітектурі КПП вбудована функція, яка управляє простором SSD?


Яку марку SSD ви використовуєте? Samsung зберігає відносно повний список драйверів / програм для оптимізації лише для своїх накопичувачів, хоча деякі з них вимагають завантаження з компакт-диска за допомогою FreeDOS.
agentroadkill

120 Гб інтегральної ssdsc2cw120a3 серійної ATA, кращі часи завантаження та краща реакція за допомогою Photoshop CS3
Майк

Я з тобою весь шлях. Samsung 850 EVO в моєму старому Lenovo T61 з XP Pro x64, і він фактично працює MATLAB швидше, ніж мій ранній '11 MBP.
agentroadkill

Відповіді:


1

Ви можете подивитися тут [1]. Члени цього потоку, схоже, згодні з тим, що запис 1s (FF) у невикористаний простір ОС дозволяє GC на диску виконувати свою роботу, фактично те саме, що і TRIM.

На жаль, вони перетворюються на образливі знання один одного про SSD та Mac чіпсети взагалі, перш ніж робити щось корисне. Один із коментаторів стверджував, що існує утиліта для запису FF у невикористані блоки для PPC-маків, але я не зміг її знайти.

[1]: [http://forums.whirlpool.net.au/archive/1953430]

Я хочу попросити вибачення за вибагливе форматування, попередній перегляд публікацій на моєму iPhone недоступний. Усі бажаючі виправити це, безумовно, вітаються.
agentroadkill

0

У жодному разі НПК не може мати поняття, що таке SSD, а також будь-яка ОС або драйвер, який працює на ньому - вони 10 років один від одного в архітектурному плані.

Я був би досить радий, що він взагалі розпізнає привід.

Я мушу запитати, як ти цього досягнув? SATA до PATA чи це PCIe карта?


G5 - це вже SATA.
JoeTaxpayer

Ах, так це - я неправильно читав на Everymac.
Tetsujin

Без проблем! У мене є G4, G5, MacPro, і я перейшов через міграцію, G4 до G5 все ще використовував PPC, але мені довелося зробити перехід до SATA і перемістити дані з декількох жорстких дисків PATA. Перехід на MacPro дозволив мені зберегти диски, але я почав втрачати програмне забезпечення, яке не сподобалося ходу навіть під Rosetta.
JoeTaxpayer
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.