Як встановити H + H для включення показу прихованих файлів


8

Я хочу, щоб мій Mac показував приховані файли, коли я натискаю ⌘ + H (як ubuntu). Я бачу приховані файли defaults write com.apple.finder AppleShowAllFiles YES команда в терміналі, але я хочу, щоб клавіатурне скорочення для нього. Крім того, якщо ⌘ + H вже використовується іншим процесом, будь ласка, дайте мені знати, що може бути найближчим і найбільш близьким ярликом для цього нового процесу і як призначити його до відповідного, показати приховані файли процесу.


apple.stackexchange.com/questions/168540/… може допомогти тут
nohillside

Відповіді:


12

Редагувати у листопаді 2018
Це все тепер спірне з High Sierra. У Finder, Cmd Shift . [період, повна зупинка] перемикає невидимі файли на льоту, нічого іншого не потрібно.


Cmd H є загальносистемним ярликом для "Приховати програму"

Щоб спробувати прив'язати новий ярлик до цього, ви могли б використовувати Automator, щоб додати службу - але я все ще не знаю, як би ви переконали його перевизначити існуючу систему за замовчуванням.

Це працює як служба, якщо ви використовуєте несистемний ключ, але не з Cmd H

on run {input, parameters}

  set newHiddenVisiblesState to "YES"
  try
    set oldHiddenVisiblesState to do shell script "defaults read com.apple.finder AppleShowAllFiles"
    if oldHiddenVisiblesState is in {"1", "YES"} then
      set newHiddenVisiblesState to "NO"
    end if
  end try
  do shell script "defaults write com.apple.finder AppleShowAllFiles " & newHiddenVisiblesState


  tell application "Finder"
    set theWindows to every Finder window
    repeat with i from 1 to number of items in theWindows
      set this_item to item i of theWindows
      set theView to current view of this_item
      if theView is list view then
        set current view of this_item to icon view
      else
        set current view of this_item to list view

      end if
      set current view of this_item to theView
    end repeat
  end tell

  return input
end run

Редагувати для El Capitan ...
Я помітив, що оновлення вікна Finder більше не працює в El Capitan, тому це модифікована версія, яка замість цього виходить з Finder.

on run {input, parameters}   
  --Toggle Invisibles, El Capitan Version   
set newHiddenVisiblesState to "YES"
try
  set oldHiddenVisiblesState to do shell script "defaults read com.apple.finder AppleShowAllFiles"
  if oldHiddenVisiblesState is in {"1", "YES"} then
    set newHiddenVisiblesState to "NO"
  end if
end try
do shell script "defaults write com.apple.finder AppleShowAllFiles " & newHiddenVisiblesState & "; killall Finder"
end run

enter image description here

Я думаю, ви могли б зробити це працювати тільки для Finder, якщо ви вказали якусь іншу команду ключа для Hide Finder - як це видно як пункт меню, можна було б перевизначити для цього додаток тільки Альтернатива], залишаючи вас вільними для використання Cmd H для перемикання невидимих ​​лише з Finder.

Тестується - працює таким чином

enter image description here


enter image description here


Вихідний код не працює, як написано в Automator під OS X 10.8.5. без зміни та додавання killall Finder. Іншими словами, тільки оновлення вікон Finder не показує приховані файли / папки, коли AppleShowAllFiles встановлено на YES. Я тестував вихідний код, як це робиться, в Automator під OS X 10.10.2 і він працює як написано. Будь-який спосіб зробити його працювати в OS X 10.8.5, не вдаючись до killall Finder?
user3439894

Можливо, OS 10.9 є найбільш ранньою, ви можете змінити вигляд без перезавантаження Finder. Ви можете зробити вимикач Finder випущеним за допомогою Applescript, - втратите всю частину "повідомити програму" Finder "" праворуч на "end tell" & amp; просто замініть команду tell "application" Finder ", щоб вийти"
Tetsujin

Так, однак, навіть якщо ви можете програмно витончено вийти / відкрити Finder він не відкриває знову відкриті вікна Finder, як "killall Finder" робить. Завдяки, хоча для сценарію, я буду використовувати його під OS X 10.10.x. у моїй віртуальній машині. Досі використовують OS X 10.8.5 як основний.
user3439894

Раніше для мене - хоча у мене немає старої версії більше, де я використовував для виходу Finder, щоб зробити це - не використовували 10,8 протягом досить довгого часу. Хм… Пам'ятаю, що у мене була звичайна процедура, щоб переконатися, що вона знову запущена, але більше не пам'ятаю деталей
Tetsujin

2

Cmd Shift . перемикає відображення прихованих файлів у пошуку (у Sierra або пізніше (але працює у діалозі відкритих файлів у попередніх версіях)).


Це працює тільки для файлів відкриття / збереження аркушів, а не для вікон Finder взагалі. (Вона працює в macOS протягом багатьох років.)
grg

Як я вже сказав, це може бути нова функція. Я запускаю Sierra на моєму робочому комп'ютері, і він чудово працює у звичайному вікні Finder. Але тільки в режимі списку і в багатоканальному режимі; не в режимі піктограми.
Edward Falk

Звичайно, я не голосував, але це не працює для мене в останній Sierra beta, окрім як у файлах, чи є у вас TotalFinder або інше?
grg

Це може бути нова функція, але на Sierra, Cmd ⇧ Shift ⇧. перемикає відображення прихованих файлів у пошуку. це працювало для мене, я просто повинен був бути в пошуку і він працює! Я намагався дати вам репутацію, але я не можу! Дякую, друже !
Odeklas
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.