Чи можете ви використовувати Apple Watch за допомогою iPod touch?


9

Можливо, я не можу отримувати новий Apple Watch. Перш ніж задуматися над цим, я хочу знати, чи можу я використовувати його з iPod Touch 5-го покоління замість iPhone.

Чи яблучний годинник заблокований лише для iPhone 6 чи я можу використовувати його за допомогою iPod Touch. Якщо я можу використовувати його з iPod, які функції я втрачу або які будуть доступні.


nope, тільки iPhone
Ruskes

Відповіді:


9

На кожній сторінці про Apple Watch внизу сторінки зазначено, що Apple Watch:

Потрібен iPhone 5 або новішої версії.

Це означає, що немає iPod touch.


1
Я бачив про це, але не знав, що це означає лише iPhone або iPhone та iPod. Я подумав, що це означає, що це не працює для Android. Спасибі
iProgram

8

З веб-сайту Apple: "Apple Watch працює з iPhone 5 або пізнішої версії, запускає останню версію iOS, яка представляє додаток Apple Watch. Тому переконайтеся, що все актуально"

Примітка. Хоча там написано "Потрібен iPhone 5 або новішої версії". у виносках внизу http://www.apple.com/watch/technology/, згаданого Матьє Ріглером, тим не менш важливо зазначити, що як iPhone 5, так і пізніші версії повинні мати принаймні iOS 8.2 або новішу версію. Таким чином, iPhone 5, все ще працює iOS 7.x, не працюватиме з Apple Watch.


6

Ні, ви не можете використовувати Apple Watch за допомогою iPod touch. Додаток Apple Watch також недоступний на цьому пристрої.


1
"Apple Watch працює лише з iPhone (так)" . Також я можу сказати з власного домашнього екрану iPod touch, що додаток Watch немає, хоча iOS 8.2 встановлений.
Лук

-3

Ви все одно можете використовувати його. Єдине, що телефон дозволяє йому робити - це дзвонити, отримувати тексти, перевіряти відстань, яку ви пройшли (GPS), або деякі інші ключові функції, такі як камера. Все інше все ще доступне для нього, щоб мати можливість підключитися до wifi.


1
Але у iPod немає GPS »
Джейсон Салаз
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.