Прожектор робить неодноразові запити http


9

Я запускаю Little Snitch, і кожен раз, коли я відкриваю прожектор, щоб знайти щось, це робить купу запитів http на різні веб-сайти, деякі я відвідував у минулому, а про них я абсолютно не маю уявлення.

Я поняття не маю, чим займається прожектор, і чому він повинен дотягуватися, але в будь-якому випадку я б вважав за краще, якщо цього не сталося.

Чи є спосіб обмежити прожектор на локальній машині і не зробити це запитом?

Відповіді:


3

Якщо ви користуєтесь, Little Snitchто можете заблокувати Spotlightцілком:

1

          2        3

Є два елементи, на які слід звернути увагу, і вони є Spotlightі SpotlightNetHelper. Я завжди блокую, SpotlightNetHelperоскільки з мого спостереження, мабуть, за замовчуванням він надсилає дані Apple під час входу. Spotlightсама за замовчуванням робить спробу встановити вихідне з'єднання, наприклад, якщо ви шукаєте "google.com". Під час цього процесу ви побачите інші веб-сайти, що відображаються в діалоговому вікні Little Snitch, оскільки він також підбирає все, що вбудовується в цю сторінку. Я вибірково заперечую ці вихідні спроби, хоча ви можете назавжди заблокувати будь-які / всі, якщо захочете.

Мені легше керувати всіма з'єднаннями в Little Snitch.


1
Я грав з контрольними елементами, але це був єдиний реальний спосіб зупинити його. Дякую!
sgargan

6

Системні налаштування> Прожектор
Я здогадуюсь, що "Bing Web Searches" може бути тим, від кого ви хочете позбутися ... або, можливо, пропозиції прожектора ...

введіть тут опис зображення

Це також може бути дещо інтерактивним із Safari Prefs - Пошук [хоча я цього не перевіряв, я все-таки вимкнув моє все]

введіть тут опис зображення


Коригував ті, які ви запропонували, та більшість інших, але він все ще працює.
sgargan

1

Наглядовий керівник Apple повідомив мені, як зупинити Spotlightnethelper. Вона змусила мене перейти до системних уподобань, потім прожектора, потім зніміть прапорець "Визначення" та "Пропозиції під прожектором" у списку, а потім під списком - ще одна кнопка, щоб зняти прапорець із написом "Дозволити пропозиції про прожектори та шукати". Тоді вона змусила мене вимкнути комп’ютер. Потім виконайте скидання PRAM, натиснувши потужність, потім негайно натиснувши, я думаю, cmdaltPRщо все одночасно, поки я не почув два пускові тони, потім відпустіть ці чотири клавіші, і це, здавалося, зробило трюк. Я не бачу Spotlightnethelper в моніторі активності, і він більше не використовує 280 - 340 відсотків процесора.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.