Наявний простір для iOS не збільшується


11

Я задумуюся, чи цифра на наступному зображенні взагалі не має сенсу? мої топ-10 додатків, здається, складають ледь ~ 15 Гб, так чому мій використаний простір такий великий?

Отже, я називаю це клопом. "Інший" розділ мого телефону займає 40 Гб місця. Я подумав, що я просто зароблю резервну копію та відновлю телефон, але через відсутність вільного місця я не міг зробити резервну копію через iTunes. Тож я видалив музику Spotify, і "інше" 40 Гб майже миттєво зросло, щоб зайняти решту місця. Я спробував більше поставити телефон у літак, але кнопка не перевела його в режим літака - мені довелося перезапустити і зробити це (я також тимчасово втратив використання кнопки блокування та домашньої кнопки). Я скористався стороннім інструментом, щоб зробити резервну копію та видалив усі мої фотографії, а пам’ять перестав зростати на 42 Гб. Ось мій скріншот iTunes для хихикань:

iTunes

Я спробував оновити iOS, нічого. Я перевірив за допомогою iMazing у своїй структурі каталогів телефонів (вона дозволяє переглядати розміри папок), і жодна з моїх папок не мала 40 Гб, загальна сума становила те, про що повідомляв мій телефон (~ 15 ГБ).

Я поняття не маю, чому це робиться, тому я збираюся піти на повне відновлення з моєї щойно створеної резервної копії.


ви використовуєте iTunes match? Якщо так, музика не зараховується так, як ви очікували.
Тайсон

@Tyson, nope, я ні.
В’язень

1
Сума ваших додатків - це не те, як обчислюється загальна сума. Список програм є там, щоб ви могли бачити, якими програмами користуються, і на цей список ви можете вплинути, видаливши додаток. Велика загальна сума включає все, більше, ніж лише цей список програм. iTunes може дати вам трохи краще уявлення.
Джон Кітс

1
Наступне, що я б придумав - це спробувати зробити повну резервну копію за допомогою iTunes і перевірити, чи не повний розмір. Якщо це так: перевірте вміст iPhone Backup Extractor на комп’ютері. Якщо це не так: скиньте iPhone та відновіть резервну копію. Якщо це не працює: Apple, ймовірно, повинна замінити iPhone.
Джон Кітс

1
У мене є саме ця проблема. У мене було 15-20 ГБ епізодів Podcast, потім раптом усі вони пішли (з точки зору інтерфейсу Podcast), але ніхто з місця не повернувся. Використання каже, що Podcast складає всього 2,5 ГБ, але, переглядаючи On My Device> Podcasts в iTunes, є тонна. Я припускаю, що це помилка в програмі Podcasts.
Стиглер

Відповіді:


3

Цей пристрій старше 2 років і його ніколи не було скинуто?

Я не можу точно сказати, що робити, але ця стаття цитує деякі можливі рішення:

  • Чи трапляється вам надсилати та отримувати багато повідомлень з мультимедіа? це може засмітити частину вашого сховища, особливо якщо ви встановите параметри, щоб ніколи не видаляти повідомлення.

  • Скільки місця ви бачите за Otherкатегорією? Otherможе включати:

    Якщо ви коли-небудь підключали свій iPhone до iTunes, ви добре знаєте, що "інші" речі займають місце на вашому пристрої. Ці дані містять такі речі, як кеш браузера Safari, ваша електронна пошта, кеш-пам'ять Siri, нагадування, нотатки, запаси, дані про погоду, електронні листи (включаючи вкладення), текстові повідомлення, iMessages (включаючи зображення та відео), дані додатків тощо.

    • Перевірка голосової пошти?

    • Спробуйте скинути кеш-пам'ять Safari та дані.

EDIT: OP вказав, що проблема справді стосується категорії "Інше", у цій статті є кілька порад про те, як спробувати знайти та звільнити простір, який займають різні елементи, що складають цю категорію. Також перевірте цю тему на форумах Apple. Завантажте будь-яке згадане програмне забезпечення там, зробивши свій власний DD.

Ось що включає "Інше" повністю:

Кеш браузера

Кеш-пошта

Поштові повідомлення

Вкладення пошти

Список читання Safari

Резервні копії iTunes

Грубий результат, що виникає в результаті вторгнення вашого iDevice

Дані про ігри

Збережені файли даних

Історія дзвінків

Примітки

ЗМІ

Голосові записки


2
Я підключив телефон, і "інше" займає 40 Гб, що є НЕБЕЗПЕЧНО. Я завантажив iExpolorer і зробив оновлення папки, щоб отримати розміри, і жодна з папок не містить нічого понад 5,3 гб, що використовується для зображень.
В'язень

Тобто, неохайний, досить божевільний. Перейдіть за посиланням, яке я додав до своєї відповіді.
нульовий знак

1
Так, це справді божевільно. Я переглянув безліч різних елементів і очистив їх, і це не змінило значення, я навіть спробував оновити свій iOS, який не змінив. Дивіться правки до мого оригінального запитання для сміху.
В’язень

2

Тож після дзвінка з підтримкою Apple вони порадили спробувати зробити резервну копію та відновити (після того, як запропонували зробити "очистити всі налаштування", які не вдалися). Проблема полягала в тому, що за вихідні це повторилося, і я не міг навіть зробити резервну копію, оскільки телефон продовжував відключатися через проблеми з простором. На щастя, я взяв резервну копію минулого тижня, яку мені вдалося відновити.

В основному, єдиним способом вирішити цю проблему було повне відновлення з попередньої резервної копії. Абсолютний жарт справді!


2
Це працювало для мене! Я перейшов від 64 Мб до 3,4 ГБ, просто створивши резервну копію, стирання та відновлення. І ось я подумав, що мені незабаром може знадобитися більший телефон.
Нік Спрійцер

@Nick Я сподіваюся, ви маєте на увазі GB
Роб

1
@Rob Щоб уточнити, мій БЕЗКОШТОВНИЙ простір перейшов від 64 Мб до 3,4 ГБ. У моєму первісному коментарі немає помилки.
Нік Спріцєр

1

У мене виникли проблеми із зберіганням у телефоні і я дізнався хитрість. Якщо ви вручну змінили дату на телефоні якось раніше (я повернувся приблизно два роки), у вас раптом у вас є всі фотографії та відео, які ви думали були видалені давно. Пройдіть, видаліть їх ще раз, і ви зможете звільнити значну кількість місця

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.