Може приймати, але не може здійснювати вихідні дзвінки на iPhone 5S


3

Мій iPhone 5s, який я купив рік тому, показує "Помилка дзвінка", коли я натискаю "Надіслати", не має значення, який номер я набираю. Я можу отримувати вхідні дзвінки, дзвінки FaceTime, повідомлення та додатки. Я помістив свою SIM-адресу на інший пристрій і встиг здійснити дзвінки, і спробував поставити іншу SIM-адресу в свій iPhone, і знову отримав миттєве повідомлення "Не вдалося виклик".

Чи швидше це проблема з програмним забезпеченням або обладнання? Як це можна вирішити?


Ви спробували вимкнути / увімкнути iPhone, щоб побачити, чи це очищає речі, і якщо це не допомогло, чи спробували ваші серйозні скидання?
користувач3439894

Ви зателефонували своєму провайдеру, щоб сказати їм, що ви обмінюєтесь телефонами / SIM-картами навмання? - більшість телефонів блокуються, якщо один не розпізнає іншого.
Tetsujin

Відповіді:


3

Це трапилося в моєму iPhone 4S, оскільки одне з оновлень iOS 7 надіслало багато повідомлень на контактній формі Apple, жодної відповіді та жодних виправлень на сьогоднішній день з останньою версією iOS 8.3.

Він показує повідомлення "Налаштування допиту успішно, обмеження ідентифікації виклику лінії вимкнено", а потім може нормально дзвонити.


1
Дуже дякую. Я використовую IPhone 6, і ваше рішення мені дуже допомогло. Але що насправді робить * # 31 #?
Каннан Мохан

* # 31 # це дійсно працює, я це зробив, і тоді дзвінки будуть виконуватись нормально

1
@KannanMohan, код перевіряє стан вашого блокування ідентифікатора Caller. Чому він «очищає труби» для здійснення вихідних дзвінків, поза мною, але це спрацювало. Ось ще кілька кодів статусу телефону: iphonetricks.org/17-secret-iphone-interrogation-codes
squareman

0

Ви намагалися знову вимкнути "Стільникові дані"?

Налаштування> Стільниковий> Стільникові дані (тумблер)


-3

для iphone 5 5s просто наберіть * # 31 # 😊


Ми шукаємо довгі відповіді, які дають певні пояснення та контекст. Не просто дайте однорядну відповідь; поясніть, чому ваша відповідь правильна, в ідеалі - цитатами. Відповіді, які не містять пояснень, можуть бути видалені.
Tetsujin

*#31#Здається, код пов'язаний з блокуванням та розблокуванням ідентифікатора Caller . Код визначається країною, а іноді і провайдером мережі.
Грем Мілн
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.