Чи можна стерти всю бібліотеку iCloud Photo Library?


12

Я використовую бета-версію iCloud Photo Library протягом тижня, і купа фотографій дублюється, і я хотів би витерти всі фотографії та почати спочатку.

У мене є резервне копіювання всіх фотографій і вимкнено Cloud Photo Library на всіх пристроях iOS. Коли я входжу у веб-додаток - він все ще показує десятки альбомів, і я можу видалити всі фотографії, потім перейти до видалених елементів, а потім очистити їх, але альбоми-привиди все ще псують речі.

Я повністю вимкнув бібліотеку, і ви можете побачити, що існує тривалість очікування 30 днів.

введіть тут опис зображення

Якщо я натискаю альбоми, є їх сторінки, і ніде кнопка видалення. Якщо я включу бібліотеку на пристрої iOS, дані почнуть заливатися назад, наче я хочу відновити фотографії.

Я не хочу нічого відновлювати, я хочу чистої серветки та чистого сланця.

Наразі у видаленому альбомі є 7807 фотографій, і жодного способу їх масового видалення немає. У мене є 31 альбом, який відображається в iCloud, і немає можливості їх видалити.

Чи є якийсь спосіб прискорити це чи треба людям чекати місяць, щоб корумпована бібліотека в кінцевому підсумку була очищена, щоб почати спочатку?

(У мене відкриті квитки з AppleCare після уважного ознайомлення з поширеними запитаннями, і це перейшло до інженерії, але мені повідомили, що це може пройти тиждень-два, перш ніж його побачать :-( Можливо, хтось має кращу ідею вияснити щось або помітити щось Я пропустив.)

Відповіді:


5

Насправді існує спосіб масового видалення фотографій до 1000 одночасно у веб-інтерфейсі iCloud Photo Library.

 1. Натисніть "Вибрати фотографії" вгорі
 2. Виберіть перше фото
 3. Прокрутіть до кінця донизу
 4. Утримуйте клавішу SHIFT і натисніть останню фотографію (тут буде вибрано все, що знаходиться між ними)
 5. Натисніть "Видалити" вгорі

5

Фотографії на Mac робить це дрібницею. Аналогічно з покращеним веб-інтерфейсом, це процес у два етапи.

 • Команда A - виберіть усі
 • Видалити
 • Виберіть альбом Усі фотографії
 • Файл - Показати нещодавно видалені
 • натисніть кнопку Видалити все вгорі праворуч
 • будьте терплячі і чекайте, коли видалення відбудеться всюди, і відфільтруйте всі пристрої, які синхронізуються з хмари

Фотографії для OS X, опубліковані 10.10.3, містять зміни, необхідні для легкого очищення:

 • Відкрийте бібліотеку фотографій, яка є системною бібліотекою
 • Файл -> Показати нещодавно видалені
 • Виберіть Видалити все вгорі праворуч
 • Повторіть так часто, як потрібно, якщо додаток все ще завантажує нові фотографії з хмари

Ви також можете видалити 1000 фотографій одночасно за допомогою веб-інтерфейсу в 2019 році за посиланням https://icloud.com/#photos


Я не перевіряв нову версію бета icloud - можливо, вона має більш високу межу, або ви можете витерти все з пільговим періодом, щоб скасувати, як можна, з файлами / контактами / календарями ... beta.icloud.com/photos
bmike

1

Два варіанти. Вимкніть резервну копію icloud на своєму пристрої та зачекайте 30 днів. Або знайдіть собі mac та натисніть на логотип Apple> Налаштування системи> icloud> Управління ...> Фотографії> Видалити. Ви отримуєте сховище одразу і все ще може повернути його через 30 днів. І зауважте, я сказав, що mac, для програмного забезпечення icloud для ПК немає такої можливості принаймні станом на 01.01.2018.


0

Що таке кнопка видалення, вимкнено, не натискати

введіть тут опис зображення


Як ви бачите на моїй фотографії, я вже "видалив" фотографії, але всі альбоми "зомбі" все ще є, і навіть фотографії не видалено. Я погоджуюся, що кнопки видалення або не працюють, або повністю відсутні у веб-інтерфейсі. Дуже дивно, що компанія Apple настільки сильно просунулася, як наступне, що стосується управління фотографіями для користувачів.
bmike

0

Відповідь: Так

Ось як:

 1. На вашому iDevice / s (iPhone, iPad тощо) перейдіть у Налаштування> Фотографії та камера> та вимкніть опцію "iCloud Photo Library (Beta)".

 2. Після вимкнення бібліотеки iCloud Photo Library на будь-якому / всіх своїх пристроях iDevices / iOS перейдіть на сторінку https://www.icloud.com/#photos і видаліть усі / всі фотографії, які ви хочете видалити.

Після цього вашу бібліотеку фотографій iCloud слід очистити / видалити.

Примітка. Якщо ви чомусь увімкнули в iOS опцію "iCloud Photo Library (Beta)", а старі / видалені фотографії все ще є, просто спочатку видаліть їх із пристрою / с, а потім повторіть зазначені вище дії вище.


Можливо, мені потрібно бути яснішим у питанні, у мене є 7800 фотографій, які я видалив, але коли я знову включаю бібліотеку на будь-якому пристрої iOS - десятки фотоальбомів все ще є, і їх немає ніякого способу видалити. Я шукаю, щоб все очистити і почати свіжим, не чекаючи 29 днів. Мені потрібно, щоб ти поставив знімок екрана кроку №2. Як саме ви видаляєте одну чи кілька фотографій? Як я вже згадував у виграші - обсяг фотографій у мене збоїв Фотографії на iOS, коли я прошу "видалити всі" - насправді нічого не видаляється.
bmike

0

Це може спрацювати:

 1. Ще не вимкніть синхронізацію фотографій iCloud
 2. Перейдіть до Фотографії на macOS, Cmd + A, щоб вибрати всі фотографії, видалити та видалити кошик.
 3. Зачекайте, поки ця зміна синхронізується на всіх ваших пристроях
 4. Вимкнути синхронізацію фотографій iCloud
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.