Оновлення програмного забезпечення 1.2 для оновлення дисплея Thunderbolt постійно з'являється, але не сумісне


5

У мене проблема з прошивкою дисплея Thunderbolt 1.2. Мій екран не сумісний, тому що він був придбаний у 2012 році та оновлення неможливо виконати. Однак оновлення постійно з’являється в оновленнях App Store.

Я спробував те, що рекомендує Apple , однак нічого не змінилося і оновлення продовжує публікувати повідомлення. Багато людей на це скаржаться. Хтось має ідею, як відключити це оновлення?

Відповіді:


2

У мене була подібна проблема: "Оновлення прошивки 1.2" у програмі Thunderbolt відображалося в AppStore, хоча оновлення здавалося успішним.

На думку Apple, оновлення пройшло успішно, коли версія прошивки становить 26,2, а версія мікропрограмного забезпечення Port Micro - 2,0,7 (видно в розділі Про цей Mac -> SystemReport).

Вищевикладені версії в моєму випадку були правильними, але оновлення все ще зберігалося в AppStore ... (ймовірно, я завантажував та встановлював оновлення вручну після першої помилки, але не пам'ятаю ...)

Щоб позбутися набридливого оновлення в AppStore, я використав команду updateupdate у командному рядку:

softwareupdate --ignore TBdisplayFWUpdate1.2

Назва пакета оновлення може відрізнятися. Наприклад:

softwareupdate --ignore ThunderboltFirmwareUpdate1.2

Щоб знайти правильну назву оновлення для вашої машини, скористайтеся наступною командою та скопіюйте назву пакета оновлення до тих пір, поки "-"

softwareupdate -l

Вам не потрібно використовувати термінал. Ви можете натиснути правою кнопкою миші оновлення в App Store і вибрати пункт Сховати оновлення.
Томаш Лінхарт

0

Трохи запізнився на вечірку, але це те, що працювало на мене. Сподіваюся, що це допомагає:

  1. Завантажте оновлення з https://support.apple.com/kb/DL1775?locale=en_US
  2. Вимкніть ваш Mac. Відключіть дисплей Thunderbolt.
  3. Завантажте резервну копію, відкривши кришку / екран Mac (з дисплеєм Thunderbolt все ще відключено).
  4. Підключіть дисплей Thunderbolt. Запустіть оновлення / інсталятор. Інсталятор запропонує перезапустити.
  5. Перезапустити.
  6. Нарешті, перевірте, чи правильно встановлено оновлення (див. Https://support.apple.com/en-gb/HT204450 ). Також перевірте, чи немає видатних оновлень програмного забезпечення (і сортуйте їх, поки ви там).

Це для мене не вийшло. Після виконання кроків Дисплей громовідводу Firmware Versionзалишається в 22.2. Port Micro Firmware VersionЦе 0.0.21. Можливо, моя поточна прошивка занадто стара?
Сваберг
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.