Як ведучі WWDC вставляють текст під час демонстрацій?


17

Під час демонстрацій у відеозаписах WWDC ведучий часто вставляє код у Xcode, щоб зберегти необхідність ввести його. Як вони вставляють кожен різний фрагмент, не перемикаючись на інший додаток, щоб скопіювати його?


Без очевидного я можу лише припустити, що презентація заздалегідь налаштована і виглядає лише так, ніби фрагменти вставлені. Можливо, вони використовують Keynote?
IconDaemon

Я маю на увазі демонстрації, де вони відключаються від слайдів Keynote і переходять у Xcode, який працює наживо.
роботабогаммер

1
Не маючи жодних доказів, я припускаю, що інші люди за лаштунками роблять вирізання та обклеювання. За допомогою віддаленого робочого столу Apple, можна легко керувати сеансом користувача, дозволяючи цьому користувачеві зберігати контроль над собою. Можливо, майстер за завісою вставляється в код, коли його звучать, і це виглядатиме так, ніби код просто "з'являється" в Xcode. Чи ведучий насправді натискає деякі клавіші, щоб вставити код? Якщо ви хочете, будь ласка, дайте посилання на демонстраційну версію, яка показує це у використанні. Мене заінтригує Я використовую ClipboardHistory, який може зберігати багато скопійованих елементів. Можливо, вони цим користуються?
IconDaemon

Які демо-версії WWDC ви маєте на увазі? Вони повертаються до 1995 року ...
bmike

Конкретний, який підштовхнув мене до запитання, - це я бачив кілька разів у відеоролику 2012 року " Представлення переглядів колекції ". Боюся, я не можу згадати точний час, коли це відбувається. Я також бачив це досить багато разів, у різних відеозаписах WWDC.
роботабогмер

Відповіді:


19

Apple використовувала спеціальний код під назвою "Demo Monkey", вихідний код якого доступний на GitHub .


Схоже, це все, дякую! Насправді я думаю, що я дуже коротко пам’ятаю, як побачив якусь бананову іконку на доці ведучого, яка відповідає імені Demo Monkey.
роботабогаммер

У проекті немає жодної піктограми, але я міг зрозуміти, як видалити твір, перш ніж випустити його як відкритий код.
Ɱark

@jobbogamer Ви зрозуміли, як користуватися програмою Demo Monkey? Я не зміг зрозуміти, як це працює.
gprasant

1

Ви можете створити спеціальні фрагменти Xcode. Фрагменти можуть включати від одного методу до всієї програми.

Перевірте цю статтю на NSHipster , для мене це одне з найкращих пояснень цього, що я знайшов.


Схоже, що на екрані були б якісь видимі дії, як-от з'явилося поле автозаповнення, оскільки, здається, не існує способу прив’язати ярлик клавіатури до фрагмента.
роботабогаммер

0

Вони можуть використовувати додаток, який пов'язує комбінації клавіш на декількох буферах, таких як CopyClip .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.