Як змінити дію для Force Click на трекпад панелі Force Touch?


18

У мене є новий MacBook Pro Retina 13 на початку 2015 року з трекпад-панелі Force Touch .

У його описі є така функція:

Клацніть та продовжуйте натискати на трекпад, щоб увімкнути нові можливості, наприклад, пошук визначення слова, попередній перегляд файлу у Finder або створення нової події календаря, коли ви натискаєте дату в тексті електронного листа.

Як правило: Як я можу змінити, налаштувати, настроїти, підвищити "здатність" цього натискання сили?

Зокрема: мені б хотілося, щоб він робив переклад на Safari та Terminal набагато частіше, ніж я хочу, щоб він шукав словник.


2
Чи є які-небудь значення плістів, які можна змінити, які керують такою поведінкою на задньому плані?
zevlag

Відповіді:


7

Якщо ви хочете переклади замість пошуку словників, ви можете змінити налаштування у програмі словника. У налаштуваннях ви можете вирішити, що перевіряє словник, коли ви натискаєте слово. Наприклад, ви можете зняти прапорці зі словників та перевірити словник французької та англійської мов.

введіть тут опис зображення


1
Дякую за інформацію. Такий збій у тому, що може бути спусковим механізмом, багатим на дії.
Станісладрг відновлює Моніку

6

Я знайшов цей інструмент під назвою BetterTouchTool http://www.boastr.net/

BetterTouchTool - це чудове, укомплектоване функцією додаток, яке дозволяє налаштувати безліч жестів для вашої Чарівної миші, трекпада Macbook і Magic Trackpad, а також жестів миші для звичайних мишей. Він також дозволяє налаштувати дії для комбінацій клавіш, звичайних кнопок мишей та Apple Remote. На додаток до цього, у нього є додаток для iOS-супутника (BTT Remote), яке також можна налаштувати для управління вашим Mac, як ви хочете.

Це дозволяє мені встановити ВЕЛИЧЕЗНІ різноманітні дії для TONS жестів миші.

Я в змозі створити дії для натискання FORCE на певних ділянках трекпада, і навіть натисканням мульти пальців. Це саме те, що я шукав.

Це надзвичайно корисно.


2
Однак ви не можете налаштувати натискання одним натисканням пальця. Тільки 2 і більше.
воган

3

Яблука ще не випустила опцію зміни параметрів функції "Клацання". Зрештою, це Apple, коли вони відчують, що він готовий, вони додадуть детальності, яку ви шукаєте.

Наразі доступні варіанти згідно з опублікованою документацією Apple :

Це доступні на даний момент варіанти клацання.

 1. Перейменуйте будь-яку мітку
 2. Попередній перегляд будь-якого файлу
 3. Попередній перегляд календарних дат
 4. Клацніть будь-яку дату, щоб створити подію
 5. Закиньте шпильку в Карти
 6. Збільшене масштабування на Картах
 7. Знайдіть визначення будь-якого слова
 8. Чутливий тиск швидко вперед
 9. Показати всі вікна з відкритого додатка
 10. Клацніть правою кнопкою миші на певних значках док-станції
 11. Редагуйте контактні дані
 12. Додайте контакт з номером або електронною адресою
 13. Попередній перегляд будь-якого посилання (лише Safari)
 14. Показати параметри "Не турбувати" у Повідомленнях
 15. Малюнок, чутливий до тиску

Це дозволяє лише мені "відрегулювати тиск, необхідний для примусового натискання на ваш трекпад", це жодним чином не вказує, як "змінювати, налаштовувати, налаштовувати, підвищувати" здатність "натискання сили".
zevlag

Ви, здається, досить компетентні, враховуючи ваш рахунок запиту, ви повинні знати, що вони, можливо, ще не випустили можливість зміни параметрів функції "Клацання". Зрештою, це Apple, коли вони відчують, що він готовий, вони додадуть детальності, яку ви шукаєте.
Тодд

Це параметри клацання натискань, доступні на даний момент. Перейменуйте будь-яку мітку 2.Перегляньте будь-який файл 3.Перегляд дат у календарі 4. Клацніть будь-яку дату, щоб створити подію 5. Наведіть шпильку на Карти 6.Натисніть чутливий масштаб на Картах 7.Пошукайте визначення будь-якого слова 8.Натисніть швидкий перехід вперед 9.Покажіть усі вікна з відкритого додатка 10.Вийдіть правою кнопкою миші на певні піктограми дока 11.Введіть контактні дані 12.Додайте контакт за номером або електронною адресою 13.Перегляньте будь-який посилання (лише Safari) 14.Покажіть, чи не турбувати параметри в Повідомленнях 15.Націлений на тиск малюнок
Тодд

Зворотній голос використовується для повідомлення якості відповіді. "Голосування на запитання чи відповідь сигналізує решті спільноти про те, що публікація цікава, добре досліджена та корисна. Голосування за публікацією повідомляє про зворотне: про те, що публікація містить неправильну інформацію, недостатньо вивчена або не відповідає передавати інформацію ". apple.stackexchange.com/help/why-vote Смутний коментар на кшталт "Google - ваш друг", як частина відповіді, яка не відповідає конкретно на поставлене запитання, не вітається. Спробуйте об'єднати свій коментар щодо доступних варіантів і ще не змінювати змін.
zevlag
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.