Кілька додатків Wi-Fi: Використовуйте той самий чи інший SSID?


4

У мене вдома кілька точок доступу Wi-Fi. Яка найкраща практика, чи варто використовувати ті самі або різні SSID?

Наразі у мене різні SSID, тому що мені подобається знати, до якого AP я ввійшов. Але хендовер займає віки. Чи буде це працювати краще / швидше, коли використовується лише один SSID?

Мої клієнти - це в основному iPhone та iPad, а AP-адреси - це не Apple (AVM Fritz! Box і Digitus).


Я використовую різні SSID, тому що вони дійсно не люблять перемикатися, якщо вони все ще можуть отримати нюх поточного з'єднання. Іноді простіше просто примусити їх до найближчого.
Tetsujin

2
Я використовую той же SSID над 3 AP, і він працює чудово.
Ruskes

1
Про час передачі, яку схему каналу ви використовуєте? Це старий1..14, що походить від 802.11b 15 років, або схема 36..64, 100..140 802.11ac? Залежно від вибору цієї схеми вибір вашої бездротової архітектури буде різним. У будь-якому випадку, назва мережі має бути однаковим для будь-якої форми передачі. Немає такого поняття, як передача з мережі Aна мережу B.
дан

Даніель, я використовую обидва канали 2,4 та 5 ГГц. У діапазоні 2,4 ГГц я використовував лише 1, 7 і 11 для запобігання перехресних розмов. Те, що ви говорите, має сенс. Дивіться мою відповідь, використовуючи той самий SSID, передача фактично працює.
Ортвін Генц

Відповіді:


7

Ви можете мати однаковий SSID для декількох точок доступу. Ось так налаштована наша мережа містечок, але є застереження, про яке варто знати. Переміщуючись між AP, ми помітили, що OS X має тенденцію "прилипати" до першого AP, до якого він приєднався, навіть якщо це є в присутності іншого AP, який пропонує більш сильний сигнал. Перемикання по Wi-Fi може допомогти повторному приєднанню до AP з більш сильним сигналом, але факт полягає в тому, що він не завжди перемикається автоматично. На відміну від Windows, яка дозволяє налаштувати агресивність, з якою він шукає кращі AP-адреси, OS X не пропонує легкого контролю над своєю поведінкою бездротового зв’язку.

Це може здатися невідповідним, але ви можете виявити, що у вас є стільки проблем (хоча і дещо відмінних) з одним SSID порівняно з мережею з декількома SSID.

Моєю порадою було б спробувати це на собі і побачити, як це працює на тебе. Будьте готові до експериментів із встановленням рівнів бездротової потужності на AP-програмах, щоб ви могли перекритись між AP-адресами, але не настільки, що OS X буде жорстко дотримуватися першого, який знайде.


Гарна ідея експериментувати з рівнями потужності. Зазвичай я встановлюю його на 100% (і вибираю канали, що не перекриваються, такі як 1, 7 і 11), але я спробую, якщо нижчі рівні допоможуть примусити переключення.
Ортвін Генц

Ви можете замінити " можна " у першій сентенції на " слід ". Як поводиться будь-яка передача даних при підключенні до мережі, названої Boeing internal WLANза наявності двох сусідніх бездротових мереж з назвою McDonaldsта Starbucks Coffee?
дан

2

Я змінив налаштування, щоб використовувати один і той же SSID для всіх AP, і я спостерігаю набагато швидший час передачі, принаймні, на своїх пристроях iOS. Ще не робив жодних тестів із Macs.

Поки що я не знижував рівень потужності, як запропонував @ScunnerDarkly, тому що зараз задоволений результатами.


1

Здається, ви досить налаштовані на WiFi, тому я не буду вникати у всі внутрішні роботи. Однак ви згадали, що "передача даних займає віки".

Хендовер здійснює як пристрій, так і контролер. Існує налаштування (і, як правило, недоступне для користувачів), при якому порозі адаптер починає шукати іншу хорошу мережу. Триває вік, тому що потрібен стільки часу, щоб сигнал впав. Після цього ваш пристрій підключиться до наступної, найсильнішої мережі.

Простіше кажучи, контролер допомагає в цьому процесі, контролюючи силу сигналу підключеного пристрою, а потім натискаючи на низькі, щоб примусити повторне з'єднання.

Оскільки ці контролери коштують мега $$$, набагато простіше просто вмикати / вимикати Wi-Fi. Налаштування AP-протоколу AP - це лише питання переваги.


Отже, ви говорите, що професійні AP-адреси Wi-Fi відстежують силу сигналу клієнта і починають слабкі?
Ортвін Генц

1
Не самі AP. У "про" встановленнях вони, в основному, тупі AP, без управління. Вони підключені до контролера, який виконує все управління для них, включаючи потужність сигналу моніторингу. Wi-Fi інфраструктура Ruckus, яку я нещодавно розгорнув, обробляла всі передачі даних для мене на основі порогу, який ми могли встановити. Це прекрасно працювало.
Аллан

1
У нас досить велике розгортання Meraki / Cisco, яке, безумовно, є "корпоративним класом". Наші клієнти Windows зазвичай не мають проблем з роумінгом, а наші пристрої iOS добре поводяться між AP-адресами - це лише ОС X, яка викликає випадкові проблеми. На жаль, хоча ми маємо видимість приладної панелі Meraki, ми не маємо повного контролю, оскільки нашою мережею керує (не особливо активна чи чуйна) третя сторона. Це змінюється в серпні, коли ми почнемо керувати власними силами, тому, сподіваємось, ми зможемо налагодити речі для наших клієнтів OS X.
ScunnerDarkly

Я знайомий з продуктами Meraki / Cisco (з демонстрацій продажів). Ми поїхали з Ruckus, тому що думали, що вони мають кращий продукт. Я не пригадую, щоб виникали проблеми з клієнтами OS X, але цих пристроїв було небагато. У нас було багато пристроїв iOS та клієнтів Windows, і все прекрасно працювало.
Аллан

Тож теоретично зниження рівня потужності мого AP повинно скоротити час передачі, правда? Тож я повинен знайти хороший баланс між коротким часом передачі та достатньо сильним сигналом?
Ортвін Генц
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.