Короткі ярлики грецької літери в Основній 6.5


1

Нещодавно я перейшов на Keynote для написання наукових бесід. Я використовую тони грецьких букв і мені потрібен швидкий спосіб їх введення. Я бачив на інших питаннях та форумах, що люди просто змінюють налаштування автокоригування, щоб замінити речі на зразок \ lambda грецькою літерою. Однак у Keynote 6.5 я, здається, не знаходжу налаштування автоматичної корекції для цього. Схоже, вони перенесли його з меню налаштувань. Хтось знає, де це, чи має інше рішення?

Відповіді:


2

Використовуючи налаштування системи клавіатури, у поєднанні з грецькою клавіатурою я зміг змусити це працювати.

Відкрийте Налаштування системи> Клавіатура

Перейдіть на вкладку Клавіатура і поставте прапорець Показувати переглядачі клавіатури та символів у рядку меню. Право від мови за замовчуванням тепер має з’являтися праворуч від пункту меню Дата / Час.

Виберіть вкладку Джерела введення> Додати грецьку клавіатуру

Перейдіть на вкладку Текст> виберіть, а потім додайте \lambdaв поле Замінити

У пункті панелі перегляду символів виберіть грецьку клавіатуру> Виберіть поле С і введіть клавішу 'l'. У це поле слід вставити символ λ.

введіть тут опис зображення

Від перегляду символів назад до клавіатури за замовчуванням.

Тепер, коли ви вводите, \lambdaви побачите це спливаюче вікно заміни:

введіть тут опис зображення

Повторіть з іншими символами.


Це спрацювало чудово. Єдине дивне для мене було те, що коли я перевірив "Показати переглядач клавіатури та символів у панелі меню", він показав якийсь інший символ, який відображав якесь вікно softKey. Потім, коли я зняв цей прапорець, вискочив американський прапор і все працювало так, як описано. Можливо, через якусь іншу обстановку, де я є десь. Дякую!
Робмотрон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.