Що робить "Увімкнути швидкий пошук веб-сайтів" на OS X?


10

Я намагаюся з'ясувати, що технічно робить прапорець "Швидкий пошук веб-сайтів". Я здогадуюсь, що він попередньо вибирає дані або якимось чином надсилає мої пошукові терміни до сирі чи іншої системи оброблення яблук в Інтернеті, але я не в змозі знайти конкретну документацію або файли в системі, яка контролює / кешує ці результати пошуку.

введіть тут опис зображення

На довідковій сторінці розпливається, як це працює на практиці, і я хотів би зрозуміти механізм дещо тонше, ніж "дозволяє записувати інформацію Safari", а натомість знати, де ця інформація зберігається і що "пошук на веб-сайті" насправді означає на практиці.

Відповідь на Safari 10.10.2 була б ідеальною і практичним прикладом того, як він здійснює пошук у apple.stackexchange.com (який показаний у моєму списку Управління веб- сайтами із включеними сайтами).

Відповіді:


16

Якщо ви розробляєте веб-сайт, ви можете додати файл під назвою специфікація OpenSearch, який ідентифікує сайт як вміст, який можна шукати.

Ви можете побачити apple.stackexchange.com OpenSearch специфікації тут . Важливим бітом є наступний рядок, який повідомляє браузерам формат подання пошукових запитів на сайт.

<Url type="text/html" method="get" template="https://apple.stackexchange.com/search?q={searchTerms}"/>

Перший раз, коли ви відвідуєте сайт із специфікацією OpenSearch, Safari додає його до того списку, який ви можете знайти у розділі "Керування веб-сайтами". Тож якщо ви почнете набирати на панелі пошуку щось на кшталт "висяче яблуневе хром", Safari побачить, що у вашому списку швидких пошуків та пропозицій є apple.stackexchange.com Search apple.stackexchange.com for "chrome hanging".

Приклад швидкого пошуку веб-сайтів

Нічого спільного з серверами Siri або Apple. Все це відбувається на власній машині. Це лише спосіб надсилати пошукові запити безпосередньо на інші веб-сайти, замість того, щоб відкривати конкретний сайт, клацнути в полі пошуку та вводити туди свій запит.

Інформацію про магазин швидкого пошуку веб-сайтів можна знайти в магазині Safari /Users/YOURUSERNAME/Library/Safari/SearchDescriptions.plist.


1
Це приголомшлива інформація! Я перекопаюсь до цього списку і обнюхую кілька пакунків, щоб підсилити повідомлення, яке ви надсилаєте. Шукайте прапорець протягом 24 годин - велика подяка за таку швидку та чудову відповідь. Тепер, коли я дивлюся, у моєму списку пошуку є "meta.apple.stackexchange.com", а не основний сайт. Вниз по кролячій норі я йду ...
bmike

1
Дякую за цікаве запитання. І так, очевидно, є трохи здогадок про те, на яких сайтах він відповідає вашим пошукам. Як не дивно, схоже, Apple не використовує специфікацію OpenSearch для власного веб-сайту. Ви можете подумати, що це буде ідеально принаймні для їх веб-сайту розробників.
Алістер Макміллан

Чи можуть користувачі додавати веб-сайти до параметрів швидкого пошуку свого веб-переглядача, чи налаштовувати свій сайт, як зазначено вище, залежить від власника сайту? Я хочу, щоб це працювало на images.google.com.
jtheletter
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.