Чи краще мати більше ядер або більш високу частоту процесора, щоб зменшити час збирання для проектів iOS


6

Я намагаюся підібрати найбільш відповідний апаратний пристрій для прискорення часу збірки для проектів iOS - я не знаю, чи варто підтримувати більш швидкі процесори (3,5 ГГц) з меншим числом ядер (6) або повільнішими процесорами (2,7 ГГц) з більшою кількістю ядер 12).


Я думаю про це як про шосе. Ви можете взяти 2-смугову дорогу з обмеженням швидкості 75, або 4-смугової дороги з обмеженням швидкості 60. Але обмеження швидкості не має значення, якщо ви застрягли в бампері до руху бампера - і в годину пік існує завжди трафік. До тих пір, поки ви знаєте, як перемикати смуги і коли проходите, ви завжди будете приїжджати швидше, беручи ширше шосе, незважаючи на нижню межу швидкості. З іншого боку, скажімо, немає трафіку. Ви приїдете швидше йти 75, але тільки незначно, так у порівнянні. Більше ядер & gt; & gt; & gt; тактова частота
njboot

Відповіді:


6

Ось прекрасний статті про цю тему.

Більше ядер, менша тактова частота

Плюси

  • Програми, які підтримують багатопоточність, матимуть велику користь від більшої кількості ядер у їх розпорядженні
  • Збільшення кількості ядер у процесорі є економічно ефективним способом підвищення продуктивності
  • Підтримка мульти-потоків для програм продовжуватиме поліпшуватися з часом
  • Ви зможете запускати більше додатків одночасно, не бачачи крапель продуктивності
  • Відмінно підходить для запуску декількох віртуальних машин

Мінуси

  • Нижня продуктивність одного потоку, ніж більш високий процесор тактової частоти

Менша кількість ядер, вища тактова частота

Плюси

  • Краще однопоточне виконання
  • Варіант нижчої вартості

Мінуси

  • Менше ядер для розділення між додатками
  • Не такий потужний мульти-потоковий показ

Оскільки Xcode може компілювати джерела паралельно, я рекомендую використовувати більше ядер. Щоб скомпілювати один файл, вам не потрібно стільки швидкості на одному ядрі.


1
Ваша публікація має велике значення в реальному світі - в моїй фантазії я дійсно хочу обидва . Деякі люди не задовольняють;)
Tetsujin

1

Тут слід враховувати те, що програмні збірки часто інтенсивно вводяться / виводять, а не інтенсивно використовують процесор. Збільшення швидкості диска або швидкості шини допоможе трохи тут, але, ймовірно, не значно. Деталі, звичайно, будуть залежати від деталей вашого проекту. Тому що диск I / O буде вузьким місцем, я не впевнений, що різниця між більш високою тактовою частотою або більше ядрами буде взагалі значним.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.