Моє ціле HD - це “Базова система Mac OS X”


1

весь мій HD зараз "Базова система Mac OS X":

enter image description here

ps: Базова система Mac OS X - Disk0s2

Я не можу видалити цей розділ для інсталяції Mac OS X; Я вже спробую термінал, але відповідь на повідомлення "ви не можете стерти завантажувальний диск".

Хто-небудь є ідея, як я можу це виправити?

Відповіді:


1

Можливо, ваш pMBR / GPT пошкоджений, або система Base як-небудь помилково відображена. Зазвичай перший розділ (EFI) і останній розділ (Recovery HD) не видно. Крім того, щойно стертий disk0s2 звичайно містить ~ 200 МБ, а не 1,4 ГБ (що «випадково» є нестисненим розміром базової системи).

Найкраще видалити повністю внутрішній диск:

  1. Завантаження в режим відновлення Інтернету шляхом натискання alt cmd R відразу після початку дзвінка перерозподіліть внутрішній жорсткий диск на один розділ і встановіть нову систему.

або

  1. Прикріплення пальця і ​​встановлення свіжої системи. Після перезавантаження з флеш-накопичувача перерозподіліть внутрішній жорсткий диск і встановіть нову систему на внутрішній диск.

В обох випадках невидимий розділ EFI буде будуватися автоматично, а також відновлення HD під час встановлення нової системи.


0

Тут нічого не можна видалити.

Наразі ви використовуєте 1,5 гіга, а у вас є 497 Gig безкоштовно.

Просто встановіть нову OS X.


Базова система заблокована, я не можу встановити.
DHEKU

Хто заблокований?
Buscar웃
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.