Використання власного сервера замість iCloud


20

Зараз я плачу як долар на місяць за 20 Гб iCloud пам’яті, але я зараз будую новий комп’ютер і сподіваюся встановити на ньому сервер Amahi, щоб я міг мати власний тип хмарного доступу «Dropbox» де б я не був йти.

Чи можу я скористатися такою послугою, як Amahi (або що-небудь ще), щоб перенаправити резервну копію iCloud з серверів Apple на мою власну? Замість того, щоб платити $ 12 на рік за 20 Гб пам’яті, я можу не платити передплату за 3+ ТБ місця.

Відповіді:


20

Коротше кажучи: Ні, ви не можете.

Apple використовує власні протоколи для доступу до iCloud (як до даних, так і для резервного копіювання), тому ви не можете просто перемикати програмне забезпечення, перенаправляючи деякі записи DNS. Наскільки я знаю, протоколи ще ніхто не інженерно розробив (принаймні, не повний набір, необхідний для впровадження альтернативного рішення на стороні сервера).


Єдиною альтернативою, яку я можу придумати, є те, щоб їх телефон зробив локальну резервну копію в iTunes через Wi-Fi, яка мала б такий самий результат, як і резервна копія iCloud на робочий стіл.
Келлен

@Kellen Це не дозволить синхронізувати дані додатків між пристроями, що перешкоджає призначенню всіх iCloud.
erdekhayser

@erdekhayser Постановка питання полягає в тому, щоб не використовувати iCloud для зберігання даних.
Келлен

1
Мені подобається простота відповіді тут. Оскільки iCloud інтегрований у багаторівневу службу зберігання Apple із маршрутизацією та багатьма центрами обробки даних, вам доведеться зламати профілі підпису коду Apple, або пристрій з джейлбрейком, щоб він не лише спілкувався, а й довіряв вашій приватній хмарі. Існують варіанти все-таки створити резервну копію пристрою та налаштувати подібні служби DropBox, тому я додам відповідь, щоб покрити таким чином, щоб вирішити проблему резервного копіювання / зберігання файлів, не потребуючи «dopplegänger» iCloud
bmike

4

Я знайшов OwnCloud , який, як мінімум, дає можливість розмістити власну хмару на власному сервері, тобто синхронізувати файли на різних пристроях: настільних ПК, Apple, Android тощо.

Він з відкритим кодом та безкоштовний, з додатками для iOS / Android близько $ 1 USD / 0 USD, відповідно.

Це ретельно перевірено на багатьох різних архітектурах.


2
Ви не прийняли рішення (не від мене), оскільки ОП запитував про iCloud Backup, зокрема. Це щось, що заблоковано на серверах Apple, і тому немає можливості влаштувати його самостійно. OwnCloud призначений для синхронізації контактів, календарів тощо
bdesham

1
ОП спеціально просить рішення "щоб я міг мати власний тип хмарного доступу" Dropbox "куди б я не пішов". на що відповідь цілком правильна.
meduz

На жаль, owncloud не підтримується для роботи на Mac, навіть в установці MAMP.
JTP - Вибачте Моніку

Зараз уже кілька років, але цей підручник має на увазі
jefe2000

3

Найпростіший спосіб досягнення еквівалентної функціональності - це налаштування наступних елементів. Це не означає, що це повноцінний iCloud dopplegänger, а замість того, щоб виконувати еквівалентні функції високого рівня резервного копіювання iOS та кінцевої точки обміну файлами iOS.

  1. Вимкнення резервного копіювання iCloud і замість цього резервне копіювання до iTunes через WiFi.
  2. (необов’язково) Налаштуйте профіль VPN на iOS, щоб пристрій міг VPN переходити на локальний WiFi під час дороги.
  3. Налаштування сервера WebDav - необов'язково виставляти його в Інтернет зі статичною IP-адресою та / або однією з динамічних служб DNS.
  4. (бонус) налаштуйте хмарну або одноточну резервну копію, щоб сервер створював резервну копію за межами сайту. Подивіться на різні варіанти зберігання CrashPlan або Amazon (льодовик або S3 записані в кількох місцях в Інтернеті за допомогою "Як", і їх нова пропозиція хмарного диска також може добре працювати)

Це дозволяє DropBox на зразок спільного використання файлів через WebDav - власну особисту хмару, яку необов'язково періодично створюється резервна копія за межами вашого будинку (але не є справжньою хмарою, де ваш iPhone може потрапляти відразу на кілька ярусів пам’яті). Потім ви можете вирішити, чи потрібні резервні копії під час дороги, і налаштувати / протестувати доступ VPN до iTunes для мережевих резервних копій.


0

Western Digital робить пристрій NAS, який автоматично створює резервну копію фотографій з Вашого iPhone на жорсткому диску і діятиме так само, як iCloud, але без плати. Крім того, ви будете розміщувати дані у своїй домашній мережі. Перевір.

http://mycloud.com/


це робитимуть лише фотографії та відео, а не те, що може надати iCloud: community.wd.com/t/iphone-backup/218275
Max Ch

-1

Ви можете поглянути на iCloud DNS-байпас ... він підключається до віддаленого сервера, а не посеред .. його не резервне копіювання, але подумав, що це може допомогти ..

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.