iPhone 5 не може бачити мережу кампусу


0

У мене є iPhone 5, який чудово працює в кафе, домах, на роботі тощо. Але коли я перебуваю на кампусі, він не може знайти бездротову мережу. Не існує навіть списку для мережі або гостьової мережі, який також існує. Але в будь-якому іншому місці це працює добре. Я спробував скинути пристрій, але поведінка зберігається.

Що може бути не так? Будь ласка, допоможіть мені розібратися в цьому.

Відповіді:


1

Чи взагалі можливо, що кампусова мережа не транслює це SSID?

Спробуйте це, увійдіть у Налаштування -> Wi-Fi та натисніть "Інше ..."

Введіть назву WiFi мережі кампусу та його пароль.

Це дозволить вам підключитися?


пароля немає, він використовує mac-адресу для призначення хостів, але я можу спробувати ввести вручну мережевий ідентифікатор.
j0h

1
Тоді IP-адресу потрібно зареєструвати у відділі ІТ-університету. Або автоматично, або вручну. якщо це останнє, дзвінок на службу довідки може бути в порядку ...
Стів Чемберс

він зареєстрований, наш ІТ-відділ призначається автоматично на основі mac-адреси.
j0h

0
  • Отримайте комунальні послуги аеропорту
  • Відкрийте додаток "Налаштування" та увімкніть Wi-Fi Scanner для цього додатка
  • Відкритий комунальний аеропорт
  • Торкніться Wi-Fi Scan
  • За бажанням введіть назву мережі, якщо ви дбаєте лише про цей SSID

Отримавши хвилину-дві сканування, ви можете перевірити RSSI, щоб переконатися, що мережа є життєздатною з пункту прийому.

Якщо це добре, то вам потрібно звернутися за допомогою до адміністратора в тій мережі, щоб дізнатися, чому конкретна базова станція не вмикає ваш iPhone. Крім того, ви можете відкрити службу підтримки з Apple і побачити, як отримати необроблені журнали з iPhone. Вам, швидше за все, доведеться платити за цей варіант, або якщо ви будете обліковим записом підприємства, мати сертифікати яблук або платити за інцидент, тож ви, ймовірно, захочете переконатися, що ресурси кампусу не зможуть вам допомогти перед тим, як поїхати в Apple.


так, я взяв це до відділу з інформатики нашого кампусу, і вони не можуть це зрозуміти.
j0h

@ j0h Класно. Інформація RSSI буде корисною. Ви можете залишити нове запитання з цими деталями, якщо вам потрібна додаткова допомога. Крім того, перелічіть обладнання, яке використовує кампус (меракі, аерогівель, інше ...) та чи користуються вони будь-якими налаштуваннями. У більшості кампусів є веб-стаття про те, як підключитися, тому посилання на це допоможе нам допомогти вам.
bmike
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.