MacBook Pro 13 "Середа 2010 року не бачить внутрішнього жорсткого диска SATA


2

У мене є MacBook Pro 13 "Mid 2010, який почав не бачити внутрішнього жорсткого диска SATA.

Я можу підключити запитуваний жорсткий диск до комп'ютера через SATA & gt; USB адаптер і він працює відмінно (Mac може навіть завантажитися з нього таким чином).

Що може бути проблемою і як правильно діагностувати та виправити її?

Я чув, що це може бути проблемою з внутрішнім кабелем SATA: Неможливо побачити новий SSD при підключенні через внутрішній порт SATA , але чи можна переконатися, що кабель є винуватцем, не купуючи кабель заміни? Що може стати причиною пошкодження кабелю?

Чи є інші можливі причини?


Інженер з місцевого сервісного центру повідомив мені, що це може бути або кабель, або контролер. Думаю, я сам спробую замінити кабель. Номер деталі роз'єму: 821-0814-A якщо хтось буде шукати його. Пізніше я дам відгук.
Slava Fomin II

Відповіді:


1

Ви можете побачити це відповідь до дуже схожої проблеми, що стосується 13-бітових МБ на 2012 рік. Малоймовірно, що це ваш контролер SATA. 7 Центр керування платформою).

Що стосується того, чому ці кабелі перестають я ще не дістатися до дна питання, але ті, які я замінив не мають видимих ​​механічних пошкоджень взагалі, і замінивши їх відновив повну функціональність SATA.

Питання / відповідь, з яким я пов'язаний, містить деяку інформацію, яка може зробити вашу кабель трохи легше.


Дякуємо за відповідь. Саме ця проблема! Після заміни внутрішнього кабелю SATA він працював як шарм. Хороша ідея перевірки функціональності контролера SATA!
Slava Fomin II
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.