Я знайшов iPhone із заблокованим iPhone, як його повернути власникові?


5

Моя подруга знайшла iPhone 6 на фестивалі, але у неї не було способу зарядити телефон пару тижнів. Вона - покоївка тут, у Бразилії, і не мала належного зарядного пристрою, не знала, як користуватися телефоном. Коли вона нарешті дала мені телефон для зарядки і намагалася знайти власника, я дізнався, що в телефоні був заблокований режим активації iCloud.

Ми взяли телефон у оператора, але вони сказали, що сим-карта вже деактивована і належить до корпоративного рахунку з більш ніж 100 номерами.

Чи є спосіб для мене зв’язатися з власником через Find My iPhone або iCloud? Якщо я витираю телефон, почніть спочатку і спробуйте активувати, чи сповістить власника через Find My iPhone? Якщо це трапиться, можливо, я можу просто поставити іншу дійсну сим-карту і чекати, коли людина напише мені повідомлення через iCloud, і я можу надіслати його назад, щоб побачити, як я можу повернутися.

Я не хочу брати його в міліцію, тому що я майже впевнений, що вони просто продадуть деталі (бразильська поліція супер корумпована), і я дуже хочу повернути цей телефон, тому що я втратила свою вже в минулому, і я була дуже рада, що людина, яка знайшла, повернула його мені.


1
Якщо він належить до корпоративного рахунку, чому б просто не повернути його компанії, про яку йдеться?
nohillside

Зазвичай, коли компанія передає телефон працівникові, вони реєструють номер телефону / тегу окремих номерів телефонів .. тощо. Я б спробував, як пропонує @patrix.
markhunte

Перевізник сказав, що не може вказати назву компанії, ані хто несе відповідальність за обліковий запис з міркувань конфіденційності, що просто дурно. Оскільки я не довіряю людині, котра зустрічна, щоб повернути телефон, я думаю, що я просто поставлю ще одну сим-карту і зачекаю, чи отримаю відповідь від власника.
danielvlopes

Відповіді:


3

Якщо SIM-карта відключена, замініть її на функціональну та забезпечить пристрій з'єднанням даних. Це дозволить телефону повідомляти про своє місцезнаходження, щоб знайти мій iPhone, який оригінальний власник може використовувати для пошуку пристрою.

Ви не можете відновити пристрій з активним блокуванням активації (за винятком DFU, який просто повертає його назад у блокування активації), тому "протирання телефону" не є можливим способом.


2
Може бути корисним додати, що немає можливості спілкуватися з власником телефону. Тож якщо він вирішить зателефонувати поліцейським, як тільки телефон з’явиться у програмі Знайти мій iPhone, ви можете відповісти на деякі запитання ...
nohillside

Крім того, лише згадати, він не відображав би повну електронну адресу власника. Якщо вони не встановлять повідомлення через Find My iPhone. Що було б показано лише за наявності wifi чи даних. За допомогою пароля ви можете надати телефонний wifi через скидання, але це може зробити вас виглядати підозріло.
Tre S

1

Мало відомо, що Apple має програму повернення втрачених пристроїв первинному власнику. Принесіть його до Apple Store, ви отримаєте квитанцію, і Apple повинна подбати про неї.

Крім того, якщо до магазину занадто далеко, ви можете зателефонувати в службу підтримки Apple, і вони надішлють кур’єра, щоб забрати його за свій рахунок (або надіслати вам поштову табличку). Це може бути дійсним лише у вибраних країнах; Я не впевнений у Бразилії.

У Ріо є магазин Apple:

Apple Store Village Mall

Avenida das Américas 3.900

Барра да Тіхука

Ріо-де-Жанейро

RJ 22640-102

ТЕЛЕФОН (21) 3179-3700

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.