kernel_task сотні% CPU, але частота процесора знижена


14

Я намагаюся розгадати таємницю шаленого високого використання процесора на kernel_task.

MacBook Pro (Retina, середина 2012 р.), 2,7 ГГц Intel Core i7, Yosemite 10.10.2

Я побачив поради щодо завантаження Intel Power Gadget. Це показало мені, що мій процесор сповільнюється. Як це виправити? Коли це трапляється, я іноді можу подати живлення на MBP. Але це мене зводить з розуму.

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення


1
що показує графік температури за той же період, коли він сповільнюється?
Tetsujin

Шахта (пізно 2013 MBP), здається, постійно застрягла на тому самому рівні 0,80 ГГц. Використання процесора становить 60-100%. Темпи розумні - 50-60С ... 🤷
Нолан Емі

Відповіді:


12

Apple це документує.

Монітор активності може показувати, що процес з назвою kernel_task використовує великий відсоток вашого процесора, і за цей час ви можете помітити велику активність вентилятора. Цей процес допомагає керувати температурою, роблячи процесор менш доступним для процесів, які інтенсивно використовують процесор. Іншими словами, kernel_task відповідає на умови, через які ваш процесор стає занадто гарячим. Коли температура знижується, kernel_task автоматично знижує свою активність.

https://support.apple.com/en-us/HT203184

Ви можете одноразово скинути SMC, щоб переконатися, що він не застряг та забезпечив неправильний показник температури для процесора.

Якщо першопричиною є SMC або високі температури, ви повинні мати можливість співвіднести різні датчики внутрішньої температури та фізичне вимірювання корпусу та температури вихлопного повітря з проектним дроселюванням планування ядра та регулюванням тактової частоти, що чіпсет призначений для зробити у відповідь на теплові вимірювання.

Найгірший випадок, якщо у вас є проблеми з обладнанням із несправними датчиками температури або позапрофільним процесором, який генерує більше тепла, ніж слід для заданої тактової частоти ГГц.


Привіт @bmike, у мене також з’явилася проблема. Щоразу, коли я використовую зовнішній монітор, він зробить kernel_task таким високим. Або якщо бути точнішим, коли я використовую GPU. Це нормально? Я використовую MacBook Pro Retina 2016.
ismailsunni

Які існують докази того, що в цьому випадку тепло є фактичною причиною?
попіл

4

У моєму випадку я мав MBP, який використовувався постійно протягом 3 років. Місцевий магазин Mac відкрив корпус і очистив пил. Це виправлено проблему !!!!

В основному зайвий пил спричинив перегрівання процесора.


0

Моя нинішня MB Pro Retina (кінець 2013 року) страждає від цього. Я встановив Ubuntu на своєму ноутбуку просто так, що я ледь запускаю браузер і термінал.

Причиною, по якій моє ноутбук утримується, здається, несправні датчики температури. Деякі датчики повідомляють про зчитування -127С, яке починає дроселювання. Я зібрав показання температури з датчиків у цій групі github .

Поки що рішення не видно. Я спробував очистити, змінити розширення ядра та скинути SMC.1
Ласкаво просимо в Інші! Утримайтеся від коментарів у розділі "Відповіді", це відповіді на запитання. Коли у вас буде достатня репутація, ви зможете додавати коментарі та задавати подальші запитання. Щоб здобути репутацію, відповідайте на питання, чіткі та стислі . - З огляду -
fsb
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.