App Store запитує старий Apple ID під час встановлення оновлень


12

У мене з’явився MacBook, яким мій колега користувався раніше. Він працює з ОС X 10.10.2. Я створив для себе новий обліковий запис адміністратора і вимкнув прапор "admin" на старому обліковому записі.

Я також увійшов до свого облікового запису iCloud / Apple ID, щоб він синхронізував мої календарі та контакти, і навіть у App Store я ввійшов у свій правильний обліковий запис.

Але коли я намагаюся встановити очікувані оновлення програмного забезпечення (тобто оновлення системи OS X!), У вікні, що з'являється, електронна адреса мого колеги заповнена і заграє сірим кольором - і я не можу її змінити.

Зауважте, що я входив з іншим (правильним) обліковим записом у App Store. Коли я переходжу до пункту «Пропоновані» та натисніть « Обліковий запис» праворуч, у мене заповнена правильна електронна адреса:

Як змусити App Store "забути" старий Apple ID?

Я знайшов тему, де просто сказано "це неможливо", і що програми приклеєні до оригінального облікового запису, на який було створено Mac, але це не має великого сенсу, особливо в компанії, де можуть передаватися ноутбуки перехід від однієї людини до іншої.


Вам потрібно видалити раніше встановлені додатки та заново встановити їх. Посилання: 1. osxdaily.com/2011/06/20/uninstall-mac-applications 2. обговорення.apple.com
message/19029635#19029635

Відповіді:


15

Розповідати людям про чисту перевстановлення - це користь. Рішення нижче.

Ноутбук, який я зараз використовую, був колись донькою. Вона отримала нову.

Як результат, я не можу оновлювати Сторінки, Номери чи Основні відомості з останніми виправленнями безпеки.

З дуже добрих і рясних причин я цього не робив і ДУЖЕ НЕ МОГУ НЕ хотів зробити чисту установку. Це просто смішне рішення проблеми, яка не повинна існувати.

Я повинен мати можливість просто їх замінити. Або принаймні видаліть та перевстановіть із інтерфейсу користувача.

Але найгірше, що це навіть не дає нам натяку на те, у чому проблема. В даний час мене просять під власним посвідченням ідентифікації власного пароля, знову і знову і знову і знову.

Але те, що працює, полягає в тому, щоб видалити додаток із Launchpad. Утримуйте іконку, доки всі вони не зсунуть, і не з’явиться (x). Клацніть на програмі, яку потрібно видалити, а потім підтвердіть.

Якщо ви це зробите, поки на сторінці оновлень App Store відображається програма, ви можете просто оновити!

Якщо ні, вам доведеться завантажити його ще раз. Це може означати платити за це знову. Але якщо це сімейний план є прийнятним, він покаже, що потрібно його придбати, і вам доведеться підтвердити оплату, але тоді він повідомить вас, що це сімейний план, і ви зможете завантажити його знову безкоштовно.

Якщо через це залишається додаток відсутній на Launchpad (це було для мене один раз), потім перетягніть додаток у кошик (підтверджуючи своїм паролем, якщо потрібно), зачекайте 10 секунд та перетягніть його назад (можливо, підтвердження ще раз). Це повинно сповістити Launchpad про її присутність.

Я сподіваюся, що це допоможе людям у майбутньому. Я витрачав багато часу, з'ясовуючи це, і не зміг знайти поняття в Інтернеті.


Дякую. Це в основному працювало для мене, але я не міг оновити , мені довелося перевстановити. Якби мені довелося це робити з платними додатками ... не знаю, якою була б моя реакція. І ... для людей, які говорять "це прив’язано до оригіналу посвідчення особи" ... Ні. це просто має бути помилка. Я намагався оновити додаток "слабкий", і я не використовував ідентифікатор яблука, який він мені примушував упродовж 4 років - додаток "слабкий" вийшов лише ... 1 рік? 2 роки? Це жахливо дурна помилка (та / або поганий інтерфейс користувача - візьміть свій вибір), який, ймовірно, втратив тисячі годин для людей за ці роки. :(
mgkimsal

Це працювало для мене, я намагаюся уникати цього з XCode, але боюся, що це буде єдине рішення. Я б не заперечував, але цей ноутбук був моїм з нового, так що без сміття з кількома рахунками не можна мати справу.
SimonBarker

6

Він не «забуде» старий ідентифікатор, оскільки кожне завантаження з магазину додатків Mac вбудовує обліковий запис покупки. Ці попередні програми були придбані / завантажені безкоштовно під цим ідентифікатором, і вони мають лише ліцензію на цей ідентифікатор.

Єдиний шлях - або використовувати цей ідентифікатор для цих програм, видалити та перезавантажити кожне постраждале додаток по одному, або стерти машину та почати спочатку обережно, щоб не копіювати додатки із резервних копій та використовувати лише новий обліковий запис у магазин.

Для корпоративного використання було б набагато краще не купувати через App Store, а купувати багатомісні ліцензії безпосередньо у творців додатків.


Я повинен зазначити, що ці очікувані оновлення включають оновлення системного програмного забезпечення OS X (оновлення безпеки), а не лише придбані програми. Зараз я видалив єдину придбану програму з Mac, і я міг успішно виконати оновлення при скасуванні запиту пароля. Але, мабуть, мені доведеться чекати наступного оновлення безпеки, щоб підтвердити, чи це довгострокове рішення.
slhck

Сама ОС також буде «придбана» (навіть якщо вона була безкоштовною) через App Store і досі прив’язана до свого початкового власника. Ось чому вам слід стерти і почати спочатку.
Tetsujin

1
Гм. І власника не можна передати? Для інших додатків було б досить просто їх перевстановити, але з повною ОС, це практично неможливо, не витрачаючи годин часу.
slhck

Вам просто потрібно працювати в рамках парадигми - Apple в багатьох справах працює навпаки Microsoft. З MS, якщо ви переміщуєте машину, вам доведеться дзвонити їм, щоб знову працювати. Apple пов'язує покупки з користувачем, а не з машиною, тому міняти машини легко - міняти власника - ні.
Tetsujin

0

Ця ОС X запитує старий ідентифікатор яблука, ймовірно, тому, що ви не зробили чисту установку.

Ви можете зробити резервну копію всіх своїх даних за допомогою машини часу та запустити свій Mac у режимі відновлення (натисніть cmd + r) при запуску. Тут ви можете видалити жорсткий диск і знову встановити os x.


Я ніколи не сказав, що я перевстановив OS X. Я просто створив новий обліковий запис користувача. Відповідь Тецуджіна в основному дає рішення.
slhck

@slhck ось що я кажу: "тому що ви не зробили чистої установки"
Жюль,

0

мій комп'ютер запропонував мені оновити iphoto, але був електронний лист / яблучний ідентифікатор дочки, і я не зміг його змінити. Ця версія не була сумісною з моїм MacBook Pro 13, тому я видалив її (на піктограмі було некуряще коло / коса риса). після цього App Store перестав спонукати мене до оновлення програми.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.