Під час зміни розміру вікна стрибають навколо


10

У мене Macbook Pro (Retina) із зовнішнім 4K-дисплеєм. Я запускаю його із закритою кришкою, тобто зовнішній дисплей - єдиний дисплей. OS X 10.9.5.

Зазвичай це працює чудово. За останні кілька днів, коли я намагаюся змінити розмір вікна, іноді вікно перескакує на іншу частину екрана.

Наприклад, головне вікно пошти розміщується у правому верхньому куті. Я можу повернути його назад до лівої частини екрана, але коли я намагаюся змінити його розмір, як тільки я починаю перетягувати кут, все вікно відскакує назад у верхній правий кут екрана.

Однак просто переміщення вікон все ще працює правильно.

Окрім перезавантаження (тьфу), чи є можливість відновити внутрішню концепцію ОС X про те, як слід змінити розмір вікон?

ОНОВЛЕННЯ: Я відключив зовнішній дисплей, і це все ще відбувається із вбудованим дисплеєм.

Відповіді:


8

Для мене тимчасовим виправленням цього є перезапуск Dock. Відкрийте Монітор активності, шукайте "Док" і змушуйте вийти з процесу. Деякі користувачі в темі на дискусійному форумі Apple також запропонували приховати та скасувати док (натиснути Cmd ⌘ Opt ⌥ Dдвічі), можливо, це виправлять, але я цього не перевіряв.


1
Приховування тоді розкриття док-станції не працювало для мене, але вбивство процесу Док справді спрацювало.
Хіт

0

У мене була подібна проблема, коли я використовував другий дисплей на El Capitan на комп'ютері macbook pro. При зміні розміру вікон на другому дисплеї вони переходять на мій основний дисплей. Здійснюючи завантаження в безпечному режимі, тоді регулярний перезапуск зафіксував це для мене.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.