Програми все ще перебувають у моніторі активності після закриття?


2

Кожен раз, коли я відкриваю Firefox та Photoshop CS на своїй macbook і закриваю їх за допомогою кнопки X у верхньому лівому куті їх вікна, їхні вікна закриваються, але моя macbook все ще відстає і показує мою пам'ять незмінною. Я відкриваю Монітор активності, і програми все ще відкриті, використовуючи до 1 Гб оперативної пам’яті кожен. Мені потрібно клацнути по кожному додатку і закрити (а не примусити вийти), щоб оперативна пам’ять відкрилася і звільнилася. Чому ці програми не закриваються автоматично кожного разу, а не закриваються через Монітор активності? Ці два додатки займають багато оперативної пам’яті на моєму комп'ютері.


1
У вас було два питання тут. Цей сайт працює краще, коли є лише одне питання на кожне запитання. Таким чином, іншим людям простіше знайти рішення, якщо вони мають ту саму проблему. Я відредагував ваше друге запитання, але сміливо задайте його окремо.
nohillside

Відповіді:


3

Закриття останнього вікна програми не обов’язково закриває програму.

Наприклад, відкриття двох вікон TextEdit та закриття їх обох (kbd> Cmd-W або натискання червоної кнопки закриття вгорі ліворуч від вікна) не закриє TextEdit. Це дозволяє натиснути Файл> Новий (або Cmd-N), щоб відкрити та працювати над новим документом TextEdit.

Можливо, ви знайомі з тим, як Microsoft Windows управляє програмами. Він фактично відкриває новий екземпляр Firefox, наприклад, для кожного відкритого вікна. На Mac це не обов'язково.

Люди, які навчаються користуватися Microsoft Windows, перш ніж вивчити Mac, часто спочатку плутають, оскільки Mac використовує іншу концептуальну модель. Ось як завжди були Маки, більш-менш.

Користувачі Mac звикають вводити текст, Cmd-Qякщо хочуть повністю закрити програму. Часто це не потрібно. Але якщо на вашій машині недостатньо оперативної пам’яті, ви можете помітити вивіски пам’яті, як браузери, що сповільнюють роботу.


Відповідь другого хлопця була більш простою і зрозумілою, але ваша детальніше і детальніше, тому я дам вам її. Дякую!
Томас

1

Клацання кнопки "Закрити" (червоний x у заголовку вікна) зазвичай закриває лише це вікно, а не додаток.

Використовуйте command-Qдля виходу з програми.


Чудова швидка відповідь, проста і прямо до суті. Але інший хлопець детальніше розробив. Дав би вам +1, якби у мене була достатня репутація. Дякую за швидку відповідь!
Томас
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.