перегляд повідомлень на MacBook


0

Я живу в Шанхаї за останні 5 років, працюючи на обліковому записі електронної пошти microsoftonline.com на моєму MacBook (версія 10.10.2) і iphone6.

До кількох місяців тому вона завжди йшла добре. Останнім часом багато разів я не можу відкривати / бачити електронні листи на моєму MacBook, а ті самі повідомлення відображаються на моєму мобільному телефоні. Деякі з цих листів є ті, які я відкрив на моєму мобільному перший, але деякі листи ще не відкриваються на моєму MacBook, навіть якщо я не відкриваю їх на моєму мобільному перше. Насправді, кілька листів все ще добре видно в моєму Macbook, навіть якщо я відкрив їх раніше на моєму мобільному пристрої.

Ця проблема ніколи раніше не виникала. Gmail було заборонено в Китаї, тому я не можу перевірити деякі листи, надіслані на мої облікові записи Gmail, якщо я не підключився до VPN. Для Microsoft Outlook не існує такої проблеми, але я не можу відкривати листи на MacBook.

Крім того, коли я перебуваю в офісі, я використовую те ж саме з'єднання Wi-Fi як на iphone, так і на macbook. Тим не менш деякі повідомлення не видно в MacBook, але всі листи видно в iphone. Я не розумію, де проблема?

Будь ласка, допоможіть!


чи можливо це також заблоковано?
Buscar웃

Відповіді:


1

Раніше у мене було багато проблем із синхронізацією, коли намагалися використовувати певні облікові записи Exchange з Mail.app, а проблеми з Yosemite досі повідомляються:

див. це обговорення - https://discussions.apple.com/message/26903397#26903397

Якщо вам потрібно використовувати обліковий запис Microsoft, і ви працюєте з Mac, ви можете розглянути можливість зміни вашого поштового клієнта. Користувач вище фактично повернувся до використання Outlook 2011 для сумісності.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.