Встановлення завантажувального табору Windows 7, без завантажувальних пристроїв


14

Отже, у мене є комп'ютер macbook pro 15 (MBP6,1) 2010 року і я замінив оптичний привід на жорсткий диск. Я хотів встановити Windows 7 на жорсткий диск із завантажувальним табором із зображенням USB та ISO.

Після пошуку я виявив, що мені потрібно змінити свій plist.info, щоб мій завантажувальний табір міг створити завантажувальний USB (оскільки зазвичай він не має можливості створити USB для моєї моделі, оскільки прийшов з дисководом).

Після цього і, здавалося б, маємо точний (але тривалий) процес встановлення на USB. Я сказав завантажувальному табору, скільки місця для вікон розділів і натисніть на встановлення.

Потім комп'ютер перезапустився. Коли він повернувся вгору, він назавжди застряг на екрані логотипу сірого яблука (я зачекав 15 хвилин, щоб переконатися, що він не просто "думав"). Я змусив перезапустити, і наступного разу, коли він увімкнувся, він трохи застряг на сірому логотипі, але потім перейшов до чорного екрану з написом "Немає завантажувального пристрою - будь-ласка, вставити завантажувальний пристрій і натисніть будь-яку клавішу". Я спробував натиснути клавіші на USB, але нічого не сталося.

Зрештою, мені довелося видалити USB та скинути PRAM, щоб він знову завантажився в OSX

Чи є спосіб встановити Windows 7 з usb на моєму macbook pro за допомогою завантажувального табору?

Відповіді:


16

ОНОВЛЕННЯ

Удосконалену процедуру встановлення Windows 7 можна знайти в розділі Встановлення Windows 7 Pro 64 біт без DVD або Flash Drive

Примітка:

Оновлені кроки для встановлення Windows 8.1 за допомогою наведеної нижче процедури можна знайти тут .


Моє обладнання та програмне забезпечення відрізняється від вашого. Спочатку я задокументую те, як я перевірив свою відповідь, а потім спробую адаптувати відповідь до ваших потреб. Оскільки це досить довга відповідь, адаптація буде дана як окрема відповідь.

Мій комп'ютер - iMac (20-дюймовий середина 2007 року). Версія OS X становить 10.10.5. Я буду встановлювати Windows 7 Professional SP1 64 Bit. У мене є лише один внутрішній привід. Це жорсткий диск на 1 ТБ за допомогою гібридної схеми розподілу GUID Apple. Гібридний означає, що Windows побачить диск як розділений MBR, тоді як OS X розглядає диск як розділений GUID. Я буду дотримуватися рекомендацій Apple і встановлювати Window за допомогою застарілого BIOS. У мене також є внутрішній робочий оптичний SuperDrive, який не використовується для встановлення Windows.

(Підказка. Для кращого перегляду натисніть на зображення або відкрийте зображення у новому вікні.)

 1. Придбайте програмне забезпечення підтримки Boot Camp (драйвери). Програмне забезпечення можна або завантажити за допомогою програми Boot Camp Assistant, завантажити безпосередньо з Інтернету, або скопіювати з інсталяційного DVD-диска OS X. Див Системні вимоги для установки Windows , на вашому Mac з допомогою Boot Camp для деталей. Ця процедура не вимагає використання флешки. Якщо програмне забезпечення підтримки Boot Camp зберігається на флеш-пам’яті, то дотримуйтесь спеціальних інструкцій, наведених у певному кроці.
 2. Переконайтесь, що ваша прошивка актуальна. Дивіться оновлення програмного забезпечення EFI та SMC для Macs на базі Intel .
 3. Завантажте та встановіть безкоштовну копію VirtualBox від Oracle. Я використовував VirtualBox, версія 5.0.0 r101573, Copyright © 2015.
 4. Всередині папки "Документи" створіть папку під назвою "VirtualBox". Тут ви збережете файли, створені в решті кроків.
 5. Створіть розділ у форматі MS-DOS (FAT) для встановлення Windows. Ви можете використовувати Bootcamp помічник, Disk Utility, або команди ( distutil, gptі / або fdisk) , введений у вікні терміналу. Інші інструменти сторонніх виробників, такі як gdisk, наприклад , також можуть бути використані. Дайте етикетці цього розділу назву "BOOTCAMP".
 6. Визначте номери дисків і розділів розділу під назвою "BOOTCAMP". Для цього виділіть розділ у програмі Disk Utility та натисніть кнопку «Інформація». З'явиться спливаюче вікно. Показані значення будуть використані на наступному кроці.

  Інформація у цьому спливаючому вікні показує, що номери дисків та розділів - 0 та 4 відповідно. Якщо ваші номери відрізняються, вам потрібно буде замінити свої номери в решті кроків. Якщо номер вашого розділу перевищує 4, ви не можете встановити Windows на цей розділ. ( Технічно це може бути неправдою, але це пояснення, як пояснити, як це зробити. )

  Ви НЕ закрити спливаюче вікно.

 7. Відкрийте програму Terminal та введіть наступні команди у вікно Terminal. Це встановить змінні, які будуть використані в наступних командах. У наступній команді замініть αна "Номер диска", показаний у спливаючому вікні Disk Utility. Звичайне значення для αє 0.

  DISK0=/dev/diskα
  

  У наступній команді замініть βна "Номер розділу", показаний у спливаючому вікні Disk Utility. Звичайне значення для βє 4.

  PARTITION=β
  

  Наступна команда встановлює змінну PARTIDна ідентифікатор диска розділу. Це має бути таким же, як "Ідентифікатор диска", показаний у спливаючому вікні Disk Utility. Звичайне значення для PARTID є disk0s4.

  PARTID="$DISK0"s"$PARTITION"
  

  Примітка: лист sє малі.

  Закрийте спливаюче вікно Disk Utility.

 8. Якщо програма Disk Utility все ще відкрита, виберіть "Файл → Нове → Порожнє зображення диска ..." на панелі меню. У спливаючому вікні введіть наведені нижче значення. Примітка: "Де:" повинна бути папка "VirtualBox", створена на кроці 4. Якщо програмне забезпечення підтримки Boot Camp зберігається на флешці, ви можете використовувати типовий "Розмір:" 100 Мб.

  Зберегти як: bcssoftware
  Теги:
  Де:
  Ім'я VirtualBox : BCSSOFTWARE
  Розмір: Спеціальний ... (1,5 ГБ)
  Формат: MS-DOS (FAT)
  Шифрування: немає
  Розділи: Один розділ - Завантажити основний завантажувальний розділ Карта
  Формат зображення: читання / запис диска зображення

  Спливаюче вікно повинно з'явитися, як показано нижче.

  Натисніть кнопку "Створити".

 9. Визначте номер диска розділу, названого "BCSSOFTWARE". Для цього виділіть розділ у програмі Disk Utility та натисніть кнопку «Інформація». З'явиться спливаюче вікно. Показані значення будуть використані на наступному кроці.

  Інформація у цьому спливаючому вікні показує, що номер диска - 1. Якщо ваш номер інший, вам потрібно буде замінити свій номер у решті кроків.

  Ви НЕ закрити спливаюче вікно.

 10. Використовуючи те саме вікно терміналу, введіть наступне, щоб встановити змінну DISK1. Замініть γна "Номер диска", показаний у спливаючому вікні Disk Utility. Звичайне значення для γє 1.

  DISK1=/dev/diskγ
  

  Закрийте програму Disk Utility.

 11. Скопіюйте програмне забезпечення підтримки Boot Camp на розділ з написом "BCSSOFTWARE". Для цього я використовував додаток Finder. Ви можете пропустити цей крок, якщо це програмне забезпечення вже зберігається на флешці.

 12. Позначте свій розділ як активний в MBR, ввівши наступне в тому ж вікні терміналу. Вхід для інтерактивної команди fdiskбереться зі змінної INPUT. Якщо буде запропоновано пароль, введіть його.

  INPUT=$(printf "f $PARTITION\nw\ny\nq")
  sudo fdisk -e $DISK0 <<<"$INPUT"
  

  Примітка. Щоб відобразити значення для змінної INPUT, використовуйте команду echo "$INPUT".

 13. Дозвольте VirtualBox читати / записувати доступ до вашого фізичного розділу, ввівши наступні команди в тому ж вікні терміналу. Якщо буде запропоновано пароль, введіть його.

  diskutil unmount $PARTID 
  sudo chmod go+rw $PARTID
  

  Це дозволить VirtualBox встановити Windows на ваш фізичний розділ. Примітка. Цей доступ триватиме лише до перезавантаження ОС X.

 14. Створіть файли, які відображають віртуальний розділ та диск на фізичний розділ та образ диска. У це ж вікно терміналу введіть наступні команди.

  cd ~/documents/virtualbox
  sudo vboxmanage internalcommands createrawvmdk -filename "$PWD/bootcamp.vmdk" -rawdisk $DISK0 -partitions $PARTITION
  sudo chown $USER bootcamp*.vmdk
  diskutil unmountDisk $DISK1
  vboxmanage internalcommands createrawvmdk -filename "$PWD/bcssoftware.vmdk" -rawdisk $DISK1
  

  Примітка. Якщо потрібно запитати пароль, введіть його.

 15. Відкрийте додаток VirtualBox і натисніть на значок над новою міткою. Введіть або виберіть значення, показані нижче, а потім натисніть кнопку «Продовжити».

  Використовуйте параметри за замовчуванням, крім жорсткого диска. Виберіть кнопку "Використовувати існуючий файл віртуального жорсткого диска". Перейдіть до папки VirtualBox, створеної на кроці 4. Відкрийте файл "bootcamp.vmdk". Ваше вікно має виглядати аналогічно тому, що показано нижче.

  Натисніть кнопку "Створити".

 16. Введіть наступну команду в те саме вікно терміналу.

  diskutil unmountDisk $DISK1
  

  Поверніться до вікна програми "Oracle VM Virtual Manager" програми VirtualBox та натисніть на іконку над міткою "Налаштування". Далі натисніть на іконку над міткою "Зберігання". Клацніть правою кнопкою миші на "Контролер: SATA" та виберіть "Додати жорсткий диск". Виберіть існуючий диск, відкривши файл "bcssoftware.vmdk", який зберігається у папці, створеній на кроці 4. Вкладення "bcssoftware.vmdk" має з'явитися, як показано нижче.

  a16

  Інші користувачі повідомляли, що поле "Використовувати кеш вводу / виводу" потрібно встановити, якщо завантажувач VirtualBox не працює з помилкою VERR_NOT_SUPPORTED.

 17. Виділіть Порожній компакт-диск / DVD та виберіть "Вибрати віртуальний файл CD / DVD ...", щоб приєднати ваш ISO-файл встановлення Windows. (Підказка: Знайдіть піктограми CD / DVD)

  a17

  Клацніть OK, щоб закрити вікно. Ваше вікно "Oracle VM Virtual Manager" має виглядати аналогічно тому, що показано нижче.

  a18

 18. Перш ніж натиснути значок над ярликом "Пуск", щоб розпочати установку Windows, введіть наступну команду в це ж вікно терміналу.

  diskutil unmountDisk $DISK1
  
 19. Добравшись до показаного нижче вікна, виберіть "Спеціальні (розширені)".

  У наступному вікні натисніть «Параметри диска (розширений)».

  Виберіть розділ "BOOTCAMP" і натисніть "Формат". Повідомлення про помилку, показане нижче, зникне. Натисніть "Далі", щоб продовжити встановлення.

 20. Решта інсталяція віртуальної машини буде повторена після завантаження Windows на фізичній машині. Використовуйте надані відповіді, коли вперше з’являються наступні вікна. На запитання вдруге ви можете надати власні відповіді.

  Коли з'явиться наступне вікно, я ввійду Ключ продукту і зніміть прапорець "Автоматично активна Windows, коли я в мережі".

  В цілях безпеки я не дозволяв би завантажувати або встановлювати будь-які оновлення до моменту встановлення програмного забезпечення підтримки Boot Camp (драйвери). Тому я натиснув "Запитати мене пізніше" у вікні, показаному нижче.

  VirtualBox створює віртуальну загальнодоступну мережу для вашої віртуальної машини. Тому я натиснув на "Громадська мережа" у вікні, показаному нижче.

 21. Після завершення встановлення на віртуальній машині вам потрібно виконати наступні інструкції, щоб зробити копію коду завантаження MBR. У меню "Пуск" виберіть "Комп'ютер", щоб відкрити вікно, де містяться жорсткі диски та пристрої зі знімним накопичувачем. Визначте літери диска для накопичувача жорсткого диска з написом "BCSSOFTWARE" та CD (оптичного) накопичувача. На зображенні нижче показано, що літери накопичувача на моєму комп’ютері є D:і G:, відповідно. Листи вашого приводу можуть відрізнятися від моїх.

  Закрийте вікно та відкрийте вікно командного рядка, яке запускається як адміністратор. Виберіть "Меню Пуск → Усі програми → Аксесуари", потім клацніть правою кнопкою миші на "Командний рядок" та виберіть "Запустити як адміністратор", як показано на зображенні нижче.

  У вікні командного рядка введіть команду, показану нижче. При необхідності замініть літери накопичувача на G:і D:.

  G:\BOOT\BOOTSECT /NT60 D: /MBR
  

  Результати виконання цієї команди на моєму комп’ютері наведено нижче.

  Закрийте вікно командного рядка.

 22. Скопіюйте програмне забезпечення підтримки Boot Camp із розділу, розміченого "BCSSOFTWARE", у папку "C: \ Users \ Public \ Public \ Public Documents". Для цього я використовував Провідник Windows. Ви можете пропустити цей крок, якщо це програмне забезпечення вже зберігається на флешці.

 23. Вам потрібно підготувати Windows до роботи на вашому фізичному Mac. Відкрийте Провідник Windows і перейдіть до папки "C: \ Windows \ System32 \ sysprep". Відкрийте додаток "sysprep". Виберіть "Введіть досвід роботи поза системою (OOBE)", "Узагальнити" та "Вимкнення", як показано нижче. Натисніть кнопку ОК і зачекайте, коли віртуальний апарат вимкнеться.

 24. Після відключення віртуальної машини закрийте VirtualBox. Введіть наступне в те саме вікно терміналу. Ці команди оновлять код завантажувального коду MBR, встановлять ідентифікатор розділу Windows 7 в MBR і потім змонтують розділ. Вхід для інтерактивної команди fdiskбереться зі змінної INPUT. Якщо буде запропоновано пароль, введіть його.

  sudo fdisk -u -y -f $DISK1 $DISK0
  INPUT=$(printf "s $PARTITION\n7\nw\ny\nq")
  sudo fdisk -e  $DISK0 <<<"$INPUT"
  diskutil mount $PARTID
  
 25. Закрийте всі інші програми. Відкрийте Налаштування системи та виберіть "Запуск диска". Виділіть значок "Без назви Windows" та натисніть кнопку "Перезапустити".

  Якщо щось піде не так, вам потрібно при натисканні клавіші "параметр" натиснути, щоб повернутися до OS X. Сподіваємось, нічого не піде не так і Windows запуститься.

 26. Закінчивши встановлення Windows, встановіть
  програмне забезпечення для підтримки Boot Camp (драйвери). Це програмне забезпечення знаходиться у папці "C: \ Користувачі \ Громадські \ Публічні документи" або на флеш-диску.

КОМЕНТАРИ

У ОС X El Capitan (10.11) захист цілісності системи не дозволяє редагувати MBR fdisk, тому відключіть SIP, дотримуючись цих інструкцій протягом тривалості встановлення.

Мені довелося створити два облікові записи користувачів. Якщо ви хочете лише один обліковий запис, у вас є два варіанти. Спочатку видаліть один із облікових записів. По-друге, вимкніть один з облікових записів, щоб він не з’явився. Перший може бути виконаний на панелі керування, останній вимагає ввести команду control userpasswords2у вікні командного рядка. Наприклад, нижче - це вікно, яке можна включити або вимкнути rpj-рахунок. Якщо вам потрібна допомога, дайте мені знати.


дякую за чудову допомогу! Я спробую це все на цих вихідних і з успіхом відзвітуюся.
user8363

Девіде, спасибі мільйон! Я не міг за все життя зрозуміти, як обійти порожній екран. Це рішення спрацювало дуже добре і було лише трохи складніше, ніж стандартна установка Bootcamp. Це допомогло мені виправити проблему, яку я натрапляв на цю тему Форуму підтримки Apple: дискусії.apple.com/
Ryan J. McDonough

Людина, я не знаю, як ти це робиш. Ти не здогадувався про ці речі, ти їх знаєш усі. Дуже вдячний за вашу допомогу, це просто ВАМ!
Сергій Мартиненко-молодший

Дивовижна робота. Чи можна було б пропустити гібридний крок MBR / EFI та встановити лише EFI на більш пізній моделі Mac та / або пізнішої версії Windows? Це має містити більше 4-х розділів, правильно?
Еван Плейс

1
Чудовий підручник! Під час завантаження з VirtualBox 5. у мене виникла помилка "VERR_NOT_SUPPORTED". Мені потрібно було ввімкнути "Використовувати кеш вводу / виводу Host" у параметрах Sata, і це спрацювало.
Тім Харпер

1

Ось один із способів зробити це, він не елегантний, але він буде працювати.

Завантажте та встановіть Virtualbox та встановіть на ньому Windows із вашого файлу .ISO. Це перевірить, чи працює ваш .ISO. Після встановлення Windows завантажте Rufus . Це дозволить створити завантажувальний диск USB , який буде завантажуватися ваш MacBook, припускаючи , що .ISO добре , щоб почати с. Після цього ви зможете скористатися бін віртуальної машини та Virtualbox, готовими до встановлення Windows на реальний на розділ Boot Camp (якщо саме там і йде).

Варто зазначити, що вам не потрібно використовувати Boot Camp, якщо Windows збирається на власному диску - BC призначена для створення гібридної таблиці розділів, яка дозволить спільно існувати ОС X X і Windows, а просто не потрібна якщо ОС працюють на окремих дисках.


Я заплутаний у твоєму методі. Я знаю свої ISO-роботи, тому що я використовував їх на паралелях, а потім вирішив, що краще мати справжню установку замість віртуальної машини. Отже, звідси я повинен використовувати Rufus для завантажувального USB? І що тоді? Використовуєте завантажувальний табір із USB Rufus? Як я можу отримати інструменти сумісності з Windows, які надає яблуко для роботи сенсорної панелі та інших речей?
user8363

Якщо у вас є VM, тоді так, завантажте Rufus і використовуйте його для створення завантажувального пристрою USB. Який би метод ви не використовували для створення свого оригінального інсталятора USB, очевидно, не працював, я Rufus багато разів, і це дуже ефективно при створенні завантажувальних USB-пристроїв. Після цього ви зможете запустити USB-накопичувач за допомогою селектора завантаження та встановити Win 7 так, ніби це було на DVD.
ScunnerDarkly

Що стосується сумісності, просто завантажте пакет драйверів Boot Camp для свого MacBook, скопіюйте його на USB-пристрій та встановіть під Windows.
ScunnerDarkly

також, коли Windows встановлений на окремому диску, як я можу вибрати, у який комп'ютер завантажуватиметься?
користувач8363

OS X пропонує пусковий диск для встановлення бажаної операційної системи за замовчуванням, Windows запропонує той самий варіант після встановлення драйверів Boot Camp. У вас також є селектор завантаження для запуску, утримуйте Option, коли ви чуєте звук запуску Mac. Якщо ви використовуєте панель системних налаштувань або селектор завантаження, ОС X перелічить усі доступні завантажувальні диски.
ScunnerDarkly

0

Мені вдалося це виправити, відключивши Захист системної цілісності (без корінь) нову функцію безпеки в Ель-Капітан.

 1. Перезапустіть і введіть розділ відновлення, утримуючи клавіші: Command + R
 2. Відкрийте термінал у меню та введіть csrutil disable; reboot
 3. Перезапустіть клавішу утримання Rта виберіть розділ El Captain.
 4. Відкрийте завантажувальну камеру та переформатуйте / встановіть Windows

Потім це спрацювало цього разу автоматично перезапустивши вікна.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.