Перенастройте замовлення монітора на дисплеї Thunderbolt DisplayPort


1

У мене є 2x 2x монітори Dell U2412M, підключені через Thunderbolt / Mini-DisplayPort. Навіть коли я міняю порти, що підключаються до Mac, монітори зберігають їхні позначення №1 та №2.

Мій фізичний план монітора: Macbook Pro, Dell №1, Dell №2.

Замовлення програмного забезпечення в OS X: Macbook Pro, Dell №2, Dell №1.

Чи є спосіб змусити OS X змінити порядок розпізнавання цих моніторів, щоб мені не довелося фізично поміняти свої позиції на своєму столі?

Редагувати: Більш конкретно, я хочу змінити порядок ідентифікаторів. Вони реєструються в системі як №1 і №2, і я хочу, щоб це поміняли, оскільки це впливає на спрямування вікон на монітори, особливо з VirtualBox. Я не просто хочу "влаштувати їх".

Відповіді:


1

Налаштування системи> Дисплеї> Композиція.

Перетягніть один монітор над іншим на протилежну сторону, а потім перемістіть рядок меню в потрібний монітор.

Дійсному екрану надається великий червоний контур, а також представлення на панелі керування під час перетягування, тож ви впевнені, який з них є.

До речі, це наполегливе тримання дисплея, яке набагато краще, ніж це було раніше, де випадковим чином вирішили, що 2 однакових екрана були навпаки - в 10,6 і раніше.

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення


Це не відповідає на моє запитання, вибачте. Я зробив уточнення, оскільки ви пішли і пояснили неправильну концепцію.
starlocke

Після того як ви перемістили рядок меню та перезавантажили, ви зробили саме це. Це з особистого досвіду з точно тим же питанням. Звідки ви берете фактичні цифри? Я ніде не бачу нумерації; у системних префіксах, щодо цього Mac & System Report я просто бачу назви 2 моніторів… у тому порядку, яким я їх переставив, а не за замовчуванням, за яким відеокарта вирішила, що хоче.
Tetsujin

У мене 2х зовнішніх моніторів. Вони в кінцевому підсумку ідентифікуються цифрами. Наприклад: "Dell U2412M 1" та "Dell U2412M 2" на заголовку у вікні налаштування роздільної здатності кожного дисплея.
starlocke

ах, гаразд - мої насправді трохи відрізняються один від одного, тому я думаю, що це не потрібно. У мене є U2713HM і U2713M - але коли я вперше поєднав їх з цією машиною, це було їм неправильно, і вищезгадане було моїм тривалим рішенням.
Tetsujin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.