Mac втратив свій Dock і панель меню


5

Mac Мій друг втратив свій док.

Він завантажується, мабуть, добре, вона входить в систему, але потім стикається з порожнім екраном - як у фоновому зображенні робочого столу, але без елементів взаємодії робочого столу.

Док не з'являється, а панель у верхній частині. Проблема схожа на Windows, коли Explorer падає, і ви не отримуєте хром OS.

З випадкового натискання клавіш ми змогли зробити iTunes з'являтися і звідти ми можемо потрапити в налаштування і т.д., але все ще немає Dock.

Spotlight також не працює!

Чому це може статися і як це виправити?


Характеристики: MacBook7,1, Mac OS X 10.6.8 (10K549), Дарвін 10.8.0.

Було б корисно знати, чи є які-небудь клавіатурні скорочення за замовчуванням, які обробляють такі речі, як "запуск Finder" або "відкрити папку додатків" - це буде надзвичайно корисним, оскільки це зробить Mac зручним, якщо це станеться знову.


Відповідь на ваше останнє запитання: ні, для цього немає жодних глобальних клавіатурних скорочень. Немає ярлика для відкриття Finder з будь-якої точки світу, і єдиний ярлик для відкриття папки "Програми" вимагає, щоб програма Finder знаходилася на передньому плані.
grg

Спробуйте ,D, можливо, це було приховано?
johan.i.zahri

Відповіді:


13

Ви можете використовувати прожектор ()-Space), щоб зробити все, що завгодно. AppsA відкриває папку Apps, opensH відкриває домашню папку.

Щоб усунути проблему: Спробуйте відкрити програму Terminal (запустити через Spotlight). Потім введіть killall Dock і натисніть кнопку повернення. Це спробує знищити процес Dock і відновити його.

Якщо це не спрацьовує, ви можете перевірити Activity Monitor (запуск через Spotlight) і шукати процес Dock, щоб побачити, чи він працює взагалі, і якщо так, то якщо він висить.


Відмінно, я теж зіткнулася з цією проблемою і "killall Dock" допомогла мені вирішити цю проблему. Велике спасибі!!! Upvoted.
Karpak

1

cmd-tab переключатиме вас між програмами. використовуйте це, щоб дістатися до шукача. один раз у пошуковику alt-cmd D покаже або приховати док


відредагований OP, щоб відобразити, що finder не запущено під час запуску, вкладка cmd не впливає
Toni Leigh

Якщо функція finder не запущена, то з системної папки щось вилучено або запущені процедури запуску. Я б сказав, перевстановити ОС і переконатися, що користувач не має доступу адміністратора, якщо вони не знають, що не робити. Я використовував Macs і Unix протягом 30 років і не бачив цього. Порівняння його з Windows подібне до порівняння риби з м'ячами для гольфу.
amergin

це їхній комп'ютер, тому вони потребують повного доступу, також помилка Windows, про яку я згадував, більше, щоб допомогти візуалізувати проблему, оскільки з точки зору користувача проблеми в основному однакові, хоча вірно, рішення буде іншим ... Я побачу про стартові процедури, спасибі за пораду!
Toni Leigh

0

Найбільш безпечна ставка буде перевстановлення OS X або створення другого користувача і подивитися, якщо проблема не зникає. Меню Finders Go To показує всі ярлики.

Наприклад, Cmd + A для додатків.


0

У мене є кілька ідей:

  1. Подивіться на уподобання - можливо, це щось тривіальне, наприклад, причал, що ховається збоку або на другому моніторі.

  2. увійдіть до облікового запису гостя та перевірте, чи є він нормальним (можна активувати його в налаштуваннях)

  3. коли ви увійшли в систему як гість, ви можете спробувати поглянути на "консоль" на наявність помилок.

  4. Я припускаю, ви могли б також запустити термінал там і зробити деякі речі в її обліку - але це може бути небезпечно, тому звітувати назад, перш ніж намагатися що-небудь.


0

Деякі речі:

  • Finder призначений для повторного запуску завжди. Якщо ви можете вбити процес за допомогою ssh або термінал або монітор активності, зробіть це один раз
  • Док перезавантажиться сам, тому спробуйте його вбити - один раз.
  • збирати системну діагностику, якщо ви очікуєте, що це буде щось, що зберігається - вам знадобиться, щоб працювати з підтримкою та інженерією - sudo sysdiagnose Dock
  • Прожектор завжди повинен працювати, тому спробуйте скористатися клавіатурним скороченням, щоб відкрити монітор активності. Якщо це не вдасться, більше, ніж док-панель і панель меню, заклинюються.

Тепер, якщо ви не маєте ssh або віддаленого робочого столу, ваш практичний крок полягає в тому, щоб вимкнути Mac і сподіваємося, що вам не потрібно витирати його та відновлювати з резервної копії. Якщо у вас немає резервної копії, яка є поточною, не вмикайте живлення на Mac, доки ви не отримаєте деяку допомогу щодо того, як зробити резервну копію.

Якщо у вас є резервна копія або ви вирішили ризикувати втратою роботи, спробуйте запустити машину назад. У переважній більшості випадків, коли користувальницький інтерфейс виглядає так, це малоймовірно, що це призвело до зависання, і ви не зможете його відтворити. (у більшості випадків ваш Mac повинен виправити себе).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.