Екран стає випадковим чином чорним в OS X


0

Екран Macbook стає чорним випадковим чином, іноді повністю чорним, а іноді майже чорним (все ще можна побачити графічний інтерфейс).

Це відбувається в OS X Yosemite, а також під час майстра встановлення USB (Mavericks) (Yosemite). Однак екран залишається ідеально яскравим у меню вибору завантаження.

Ви можете це чітко побачити у цьому відео.

введіть тут опис зображення

Як згадується у відео, модель - Macbook середини 2009 року.

Проблеми:

  • Клавіші F1 і F2 не впливають на рівень яскравості. Однак, здається, вони допомагають прокинутися екран на короткий проміжок часу.
  • Акумулятор не впливає на стан екрану.
  • Під час меню вибору завантаження екран завжди яскравий.
  • Обертання екрана не впливає на дисплей.
  • Яскравість дисплея встановлена ​​на 100%, а параметри живлення встановлені на максимум з акумулятором або без нього.
  • Проблема почалася після оновлення Mac OS X Leopard до Yosemite.

Щоб усунути можливі додатки для роботи з 3D-учасниками, запустіть у безпечному режимі, утримуйте клавішу shift під час завантаження. @bmike, це не відповідь, а лише усунення несправностей :)
Ruskes

спробуйте натиснути CTRL + OPT + CMD + T, щоб побачити, чи допомагає це темний екран.
Ruskes

@Buscar 웃 дякую за ваші пропозиції. Безпечний режим веде себе як звичайне завантаження (багато чорних екранів), а CTRL + OPT + CMD + T, схоже, поки що нічого не робить.
Габріель Меоно

Гаразд, давайте зробимо кілька апаратних тестів Утримуйте клавішу D під час запуску. support.apple.com/kb/PH18765?locale=en_US
Раскес

Натискання D або OPT + D працює тільки , якщо роздрібний DVD вставлений, після вибору мови з'явиться наступне повідомлення: Apple Hardware does not support this machine. DVD, який постачається в комплекті з Macbook, є Mac OS v 10.5.2 AHT v 3A140 Disc v 1.1 2Z691-6208-A. Чи може Yosemite знищити сумісність обладнання Apple?
Габріель Меоно
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.