Дозвольте системі спати навіть при запуску аудіо потоку


5

Для отримання довідкової інформації: у мене встановлений MacBook Pro 15 з ОС 10.10.2.

Я хочу змусити ноутбук спати навіть тоді, коли відкритий процес, який встановлює PreventUserIdleSystemSleep = 1. У цьому конкретному випадку це як coreaudiod.

Я думав про щось подібне до Windows powercfg -requestsoverride для конкретних процесів / драйверів.


Вам потрібен процес, щоб продовжувати працювати?
njboot

Головним чином, так. У моєму прикладі, якщо я залишаю Mac в кімнаті в якомусь списку відтворення YouTube, перш ніж заснути, мені не хочеться закривати процес вручну.
RDsirius

Я можу знайти мільйон способів перевірити, чи встановлено PreventUserIdleSystemSleep = 1, але жодного, що його перекриє - навіть developer.apple.com/library/mac/documentation/Darwin/Reference/… не дав мені підказки, але це може комусь розумнішим за мене;)
Tetsujin

Відповіді:


4

Ви можете скористатися стороннім інструментом, таким як Power Manager, щоб переконатись у сплячому режимі Mac після періоду бездіяльності .

Power Manager - вимкнення живлення після бездіяльності

На відміну від енергозбереження OS X, Power Manager може перевести ваш невикористаний Mac у режим сну, навіть коли програма чи процес вимагали іншого.

Відмова: Я написав Power Manager і можу відповісти на коментарі про те, як це працює.


2
Дивовижний додаток - дякую за відмову - це саме те, що мені потрібно порекомендувати для деяких клієнтів.
bmike

Отже, єдиний вірний спосіб - це запланувати час, коли слід перейти у сон. Це не зовсім те, що я шукаю, тому що я не завжди знаю, коли я повинен заснути.
RDsirius

Я буду розглядати відповідь, якщо нічого простішого немає.
RDsirius

Менеджер живлення може перевести ваш сон у сплячий режим після періодів бездіяльності - не потрібно встановлювати заздалегідь визначений час.
Грем Мілн

Я тестую його тоді, коли матиму час, і повернусь до цього.
RDsirius
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.